Oh Lawa By: tex_admin May 28, 2018 @ 11:00am

Koleksi Lebaran 3 Aktres Jelita Ini Pasti Buat Tetamu Terpukau Dengan Penampilan Syawal Anda

Tampil anggun dan jelita seperti 3 selebriti ini menerusi koleksi istimewa lebaran di bawah jenama fesyen mereka. Koleksi ini merupakan kolaborasi mereka bersama Starvilion.

Andaboleh dapatkan semua koleksi mereka dengan harga yang berpatutan di hub fesyen Starvilion yang terletak di 37 G, Jalan Plumbum P7/P, Seksyen 7, 40000 Shah Alam.

Jom kita tengok sebahagian daripada koleksi mereka.

1. Nora Danish

2. Nelydia Senrose

3. Elfira Loy

Kredit Foto: Starvilion

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Oh Lawa Wed, 11 Apr 2018

Buntu Dengan Warna Tema Raya Tahun Ini? Ultra Violet Pasti Mengancam

Menerusi kajian Pantone, Ultra Voilet membawa pengertian harapan dan optimisme yakni dapat memberi semangat baru di tengah kekalutan dunia yang dicemari pelbagai agenda dan propaganda.

Oh Lawa Mon, 17 Sep 2018

23 Gaya Fesyen Karpet Merah Paling Menarik Di Acara Emmy Awards Selama Ini

Kita boleh juga lihat evolusi gaya fesyen red carpet dari tahun ke tahun.

Oh Lawa Fri, 28 Sep 2018
Featured Mon, 7 Jan 2019

Tip mudah untuk jadikan bulu mata palsu anda lentik dan nampak baru berpanjangan

Teknik ini bukan menggunakan pengetip bulu mata, ya!

Featured Thu, 23 Apr 2020

Himpunan tunik Ella polos, namun tetap bergaya

Potongan sesuai untuk semua acara

Featured Mon, 10 Jun 2019
Oh Lawa Tue, 23 Oct 2018

Jika Mahu Jadi Model Kerana Mengejar Populariti, Lupakan Saja – Supermodel Tinie

Tinie masih lagi menyengat di pentas peragaan walaupun di usia 40-an!

Featured Wed, 1 Aug 2018

13 Foto Ini Menunjukkan Sejauh Mana Wanita Sanggup Pergi Untuk Nampak Perfect

Pelik betul produk-produk yang digunakan! Tak tahulah efektif atau tidak.

Featured Mon, 5 Nov 2018
Oh Lawa Wed, 28 Aug 2019

4 bahan bahaya dalam kosmetik

Kalau nak kulit sempurna, berhati-hati beli produk kecantikan!

| Live TV