Sihat By: Ad Ops October 17, 2018 @ 1:00pm

Nak Dapatkan Punggung Yang Montok Secara Semula Jadi? Praktikkan 8 Teknik Senaman Ini

Sesetengah orang merasakan pinggul mereka mempunyai daya tarikan yang tersendiri, jadi mereka mesti teringin untuk memantapkan lagi bahagian badan mereka itu.

Cara yang paling mudah adalah dengan melakukan pembedahan implan untuk dapatkan punggung yang montok. Kalau anda berduit, senanglah!

Tapi kalau tak, anda boleh pilih untuk melalui proses yang bukan artificial, iaitu menerusi beberapa teknik senaman khusus. 

Ada seorang trainer wanita dari Korea ini katanya melakukan 1,000 senaman squat setiap hari supaya punggungnya berbentuk cantik.

Wow, banyaknya, tapi jangan takut. Ada opsyen lain, iaitu 8 teknik senaman variasi yang boleh membantu anda dapatkan bentuk badan impian anda ini.

Ingin tahu apa teknik-tekniknya? Rujuk kepada video ini.

Jadi bila-bila anda bersenam, jangan lupa untuk fokus kepada senaman ini ya!

Sumber: Goodful

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Featured Wed, 18 Mar 2020
Featured Tue, 5 May 2020
Featured Fri, 4 May 2018

Teknik Urutan Bahu Dan Kaki Yang Gerenti Melegakan Pasangan Dan Buat Mereka Semakin Sayang!

Bila suami penat pulang dari kerja, bantu dia berehat dengan memberikan urutan yang relaxing ini.

Sihat Wed, 27 Jun 2018

Ini Tip Elak Keracunan Makanan Ketika Kunjungi Open House

Kalau tak nak terkena keracunan makanan, ikuti 3 tip ini!

Featured Mon, 6 Apr 2020
Featured Fri, 20 Mar 2020
Sihat Thu, 19 Jul 2018
Sihat Thu, 28 Jun 2018
Sihat Wed, 12 Sep 2018

Anak Anda Asma? Ajar Mereka Cara Menangani Serangan Asma

Anda boleh membantu anak anda mengelak serta mencegah serangan asma.

Sihat Wed, 11 Jul 2018

“Rehat Senyap” Berupaya Kembalikan Memori Yang Kabur

Rehat dalam keadaan senyap boleh meningkatkan tahap kefahaman dan membantu menambahkan daya ingatan.

| Live TV