| harry potter

Featured Thu, 18 Nov 2021

Pelakon Harry Potter Bakal Reunion Dalam Tayangan Istimewa Ulang Tahun Ke-20 Harry Potter: Return To Hogwarts

Tayangan khas filem Harry Potter iaitu Return To Hogwarts bersempena dengan ulang tahun ke-20 filem itu telah diumumkan secara rasmi pada Rabu. Tayangan istimewa ini merupakan perjumpaan semula karakter-karakter di dalam filem itu yang akan […]

Featured Wed, 12 Jun 2019

Peminat Harry Potter kini boleh bergaya dengan kasut Vans bertemakan Hogwarts!

Tonjolkan minat anda menerusi fesyen ‘cool’ ini!

LIFESTYLE Thu, 25 Apr 2019

Jump into These 8 Locations Where Your Favourite Storybooks are Set in

It’s like a dream come true travelling to the places you’ve read about in our favourite books.

Events Mon, 17 Dec 2018

Sambut 300 Kanak-Kanak Bertemakan Harry Potter Krismas Ini

Merry Krismas Adik-adik! Seronoknya mereka ni kan?

Eat Travel Tue, 4 Dec 2018
Eat Travel Wed, 6 Jun 2018

Minat Harry Potter? Jangan Lepaskan Peluang Untuk Kunjungi Set Perfilemannya Yang Ikonik!

Francais filem ini pun sudah tamat, jadi anda boleh imbas kembali memori indah ketika anda menonton filem-filem popular ini.

TECH Mon, 23 Apr 2018

There Will be TWO Harry Potter Mobile Games Releasing This Year!

Time to live out your Hogwarts dreams, Potterheads.

LIFESTYLE Fri, 23 Mar 2018

Hey Potterheads, a Harry Potter-Themed Cruise is Coming!

Get your robes, wands and brooms ready, wizards and witches.

LIFESTYLE Wed, 31 Jan 2018

日本环球影城「哈利波特禁忌之旅完整版」3月16日正式开放

日本环球影城的哈利波特魔法世界主题园区从2014年正式启用后,就成为乐园内最受欢迎的主题乐园之一,近日日本环球影城宣布,从3月16日起,旅客将可以体验完整版「哈利波特禁忌之旅」,而且不用戴3D眼镜,就能体验超高临场感的魔法世界之旅。

Filem Tue, 16 Jan 2018

哈利波特外传《佛地魔》Youtube免费看

「哈利波特」外传电影《佛地魔:传人的起源》近日获得片商华纳兄弟和作者JK罗琳的授权,全片53分钟长,免费在Youtube观赏;上传至今3天已有超过600万观看人次。

| Live TV