| Jepun

Trending Fri, 17 Jul 2020

Kes Covid-19 meningkat mendadak Selepas Perintah Darurat Ditarik Balik

Ambil iktibar dari perkara ini, Teruskan patuhi SOP!

Trending Hari Ini Fri, 26 Jun 2020
Featured Tue, 16 Jun 2020
Featured Sat, 16 May 2020
Trending Wed, 4 Mar 2020

Kematian Melebihi 3000 Seluruh Dunia, COVID 19 Semakin Membimbangkan

Penularan COVID-19 semakin membimbangkan. Menurut statik yang dikeluarkan oleh KKM Putrajaya, kematian yang melibatkan Coronavirus itu kini telah melebihi 3000 di seluruh dunia.  Menurut statistik itu lagi selepas negara Cina, Iran merupakan negara kedua tertinggi […]

Trending Mon, 3 Feb 2020
Trending Fri, 24 Jan 2020

POWER! Nenek Usia 84 Tahun Ini Jadi Bintang Porno Untuk Sara Keluarga

Perkara ini bukan baru di negara matahari terbit tau!

Gaya Hidup Tue, 12 Nov 2019

Elemen inovasi, ‘sporty’ dan sejarah warnai koleksi terbaharu Onitsuka Tiger

Koleksi pakaian musim bunga dan musim sejuk tahun 2020

Eat Travel Wed, 11 Sep 2019
Hiburan Wed, 31 Jul 2019

Jalan-Jalan Makan Angin Gabung Tiga Produksi, Pamer Tarikan Di Jepun

Kepada korang yang nak tahu tempat-tempat menarik di negara matahari terbit ni bolehlah tengok JJMA nanti ya!

| Live TV