TECH By: Asrul Haliff August 23, 2019 @ 12:06pm

“No More Sweet Treat Names From Now On”, Android Says

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

TECH Mon, 12 Aug 2019

3 Cara Membuka Kunci atau Password Untuk Iphone

Lupa kata laluan atau password cuba cara ini

TECH Mon, 1 Apr 2019

Fans Crowd 1 Utama for OPPO F11 Pro’s First Roadshow

OPPO’s latest sets the bar high with 20% more recorded sale
than the F9.

TECH Sun, 29 Jul 2018

Huawei Mate 20 Pro Dilapor Boleh Bertindak Sebagai Pengecas Tanpa Wayar

Huawei Mate 20 Pro kini boleh bertindak sebagai cas tanpa wayar untuk fon telinga Freebuds 2 Pro.

TECH Thu, 30 Nov 2017

iOS版WhatsApp更新录音期间可上锁免长按

WhatsApp又有新功能!iOS版WhatsApp于27日推出2.17.81版本更新,表明在录制语音功能上有大改进。

TECH Tue, 2 Apr 2019

SilverPush Launches in Hong Kong, Expands APAC Operations

SilverPush is introducing the latest way of advertising; AI based marketing-technology.

Automobile Tue, 25 Sep 2018

人肉霸停车位有错吗?大马皇家警察说:可被罚款或监禁

人肉霸停车位究竟违法吗?大马皇家警察说:触犯者可被罚款或监禁。

TECH Thu, 29 Nov 2018

Serba boleh! Aplikasi Android ini mempunyai 48 fungsi penting

Tidak perlu memuat turun banyak aplikasi! Hanya dengan satu aplikasi mempunyai 48 fungsi yang berbeza.

TECH Tue, 17 Sep 2019

Cipta Peranti Anti Dera, Anti Strok Haba Hasil Kerja Pelajar Tingkatan 2

Tahniah buat pelajar -pelajar ini dimana rupanya banyak pencapaian cemerlang yang telah diperolehi sebelum ini

Automobile Mon, 20 May 2019
TECH Tue, 5 Jun 2018

Mengetahui FPS Peranti Telefon Pintar Tanpa Perlu Proses Root

Berikut kami kongsikan aplikaasi yang mampu memberikan angka kiraan FPS untuk telefon pintar anda.

| Live TV