Trending By: Mohd Fuad Mohd Noor April 16, 2018 @ 2:35pm

Pelik! Wedding Dress Unik Alaf Baru Ini Curi Perhatian

Perkahwinan merupakan impian bagi setiap orang. Tema, pelamin dan pakaian merupakan elemen penting dalam sesebuah majlis perkahwinan. Jadi, kami mahu kongsikan dengan semua, rekaan baju pengantin yang dikatakan unik dan lain daripada lain! Mungkin boleh beri inspirasi buat mereka yang bakal bergelar raja sehari?

 

Rekaan ini dimuat naik dalam satu kiriman berbentuk rakaman fashion show di laman instagram. Fesyen ini juga dinamakan baju pengantin alaf baru. Jom usha sama-sama!

Jadi, apa kata anda? Cantik tak rekaan khas lagi ekslusif ni? Diharap takdelah yang beria buat baju kahwin macam ni okay!

Ditulis Oleh : Nur Nasuha

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Trending Fri, 10 Aug 2018

Tular Video Datuk Seri Aliff Syukri Menghukum Anaknya

Dato Aliff kongsikan video menunjukkan beliau menghukum anaknya kerana tegas mendidik untuk kebaikan mereka.

Trending Mon, 29 Oct 2018

Pesawat Lion Air JT170 Ditemui Terhempas Di Laut

Pesawat jenis JT-610 itu berlepas dari lapangan terbang Jakarta pada 6.20 pagi dan terputus hubungan pada jam 6.33 pagi waktu tempatan.

Trending Wed, 10 Jun 2020
Trending Thu, 4 Jun 2020

Penjarakkan Sosial Juga Perlu Didalam Bilik Guru – KPM

Bukan pelajar je kena patuhi SOP ye

Trending Wed, 1 Jul 2020
Trending Tue, 14 Apr 2020
Trending Sun, 20 Jan 2019

Nama Pada Bayi ‘Seviyeli Roumeli Hissar 1453’ , Apa Maksudnya?

Janggal, Bayi Baru Lahir Diberi Nama ‘Seviyeli Roumeli Hissar 1453’ Rupanya Bermaksud Ini

Trending Wed, 7 Aug 2019

Kenapa Datuk Bandar Diarah Pakai Pakaian Wanita?

Kenapa ya sampai begitu sekali ,mesti ada yang tak kena kan?

Trending Tue, 14 Jul 2020
Trending Mon, 9 Dec 2019

Wanita Dipenggal & Dijamah Otak Gara-Gara Cakap Bahasa Inggeris

Alamak kena berjaga-jaga bila bercakap selepas ini.

| Live TV