Trending By: Salma Syahbuddin May 23, 2020 @ 12:00pm

[TERKINI] Pengguna Tol MEX, Bakal Nikmati Diskaun Sebanyak 50%

Berita gembira!

Semua pengguna Lebuh Raya Maju Expressway (MEX) bakal menikmati diskaun tersebut pada Hari Raya pertama Aidilfitri.

Maju Expressway Sdn Bhd memaklumkan diskaun itu sah kepada semua pengguna kelas kenderaan bermula pada jam 12.01 tengah malam ini sehingga 11.59 malam esok iaitu pada 24 Mei 2020.

Sumber : Google

Untuk mendapatkan maklumat terkini dan informasi pantas, orang ramai boleh menghubungi terus talian bebas tol MEX di 03-83159111 dan layari MEXTraffic menerusi Twitter dan Facebook.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Trending Tue, 15 Jan 2019

Kerajaan M’sia akan mewujudkan akta pelindungan bagi hak dan kebajikan warga emas

Selepas ini, mereka yang mendera atau mengabaikan ibu bapa tua mereka akan dihukum!

Trending Fri, 17 Apr 2020
Trending Sat, 16 Mar 2019

“Hello Brother,” Lelaki Pertama Terkorban Dalam Insiden

“Hello Brother,” Lelaki Pertama Terkorban, Sapaannya Kepada Pengganas

Trending Mon, 20 Aug 2018

6 Reasons Why You Won’t Get Rich By Reading About Personal Finance

The truth stings but at least you can learn from it.

Trending Tue, 24 Nov 2020
Trending Sun, 11 Mar 2018

Remaja Ini Koma Selama Setahun Dan Lumpuh Seluruh Badan

Dicabar Makan Lintah Oleh Rakannya, Remaja Ini Koma Selama Setahun Dan Lumpuh Seluruh Badan

Trending Fri, 19 Jun 2020
Trending Fri, 22 Jun 2018

Pelik! Lelaki Nekad Pecah Rumah Hanya Berseluar Dalam

Suspek yang dilihat dalam keadaan mencurigakan terus ditahan sebelum kumpulan lelaki berkenaan lalu memaklumkan kejadian kepada mangsa.

Trending Thu, 9 Apr 2020
Trending Sat, 7 Nov 2020

| Live TV