Trending By: Syafiqa Irdina June 11, 2020 @ 4:34pm

Bakal Pengantin Boleh Jalani Akad Nikah Di Masjid – Dr. Zulkifli

Berita baik buat semua pasangan!

Kerajaan memberi kelonggaran untuk bakal pengantin yang bakal mendirikan rumah tangga untuk mengadakan akad nikah di masjid.

Perkara tersebut dimaklumkan oleh Jabatan Perdana Menteri (Hal Ehwal Agama), Datuk Seri Dr Zulkifli Mohamad Al-Bakri menerusi sidang media sebentar tadi.

Walau bagaimanapun, Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan (JAWI) juga akan mengeluarkan garis panduan terperinci buat semua orang.

Untuk sidang media penuh, tonton video di bawah ini:

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 2 Jun 2019
Hiburan Sat, 13 Jul 2019
Hiburan Tue, 21 Jan 2020
Trending Fri, 18 Jan 2019
Trending Wed, 12 Dec 2018

Lelaki Maut Dipercayai Jatuh Dari Bangunan Wisma MPK

Mayat mangsa ditemui terbaring terlentang di bahagian belakang bangunan tersebut oleh orang awam

Contest Tue, 13 Aug 2019
Trending Sun, 15 Sep 2019

Ditampar Kerana Persoal Parking Kereta !

Zaman apa nie, main nak tampar orang pasal parking? Kena faham dan dengar dari 2 belah pihak

Trending Fri, 27 Dec 2019

Android Beta Users Are Getting WhatsApp Dark Mode, iOS’ Coming Soon

In 2020, we may get dark mode for everything.

Trending Mon, 1 Oct 2018

The New Retirement Age in Malaysia is 95-Years-Old?!

Tun Dr Mahathir said so himself!

Hiburan Tue, 11 Jun 2019

| Live TV