Advertisement
Contest By: Alexon 07 April 2020 (14:02)

xtra好康头 | 送你《容祖儿「Love in Genting」巡演》入门票

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 18 Jul 2018

陈家乐被封「新一代鬼王」坦言也想拍爱情片

因《逆缘》「急冻爷爷」一角人气急升的香港艺人Carlos陈家乐,近期作品多以鬼戏为主,因而被誉为新一代鬼王!对此称号,他坦言“其实我也想拍爱情片、警匪片,又或喜剧。”

Celeb Buzz Wed, 1 May 2019

Check Out the Latest Up and Rising Band Tashoora

Their songs are really catchy.

Celeb Buzz Sat, 10 Mar 2018

林志玲罕见谈言承旭!甜笑赞「表现很好」

林志玲和言承旭情缠15年,2017年11月被爆在大马复合约会,虽然双方都未正面承认,仅表示是在刚联系上的阶段,但仍让不少支持这对的粉丝兴奋不已,她近来出席活动时,也罕见松口谈到男方,大赞对方在春晚的表现相当好!

Celeb Buzz Fri, 27 Jul 2018

Ara Johari Selesa Single

Usia semakin bertambah Ara mengakui lebih matang dalam menggalas tanggungjawab terutama dalam bidang seni.

Celeb Buzz Wed, 3 Jul 2019

Ganti Berlian Harga RM80,000, Dato Vida Diarah Minta Maaf

Usahawan kosmetik itu juga perlu membuat permohonan maaf secara terbuka kepada media dalam sebuah sidang media khas sebelum 17 Julai 2019 dengan permohonan maaf spesifik dalam sidang media tersebut.

Celeb Buzz Sat, 9 Jun 2018

Faizal Hussein Belum Sedia Bawa Watak Tua

Saya belum sedia untuk bawa watak tua. Bayangkan dalam drama anak-anak saya dah besar sedangkan realitinya anak saya masih kecil lagi.

Events Sun, 2 Jun 2019

玛俐亚连开黄腔歌迷笑喷泪!安心偷吃二度被摆上台

大马常客「肥妈」玛俐亚来马演出,携手好友黎耀祥、李丽霞和阮兆祥登云顶云星剧场舞台,大抛笑弹,演唱多首经典歌曲,几乎每一首都是回忆杀!

Celeb Buzz Wed, 28 Nov 2018

Ramai Penduduk Indonesia Belajar Bahasa Isyarat Lepas Tonton Muzik Video DIA

Akui Anji, dia turut mengikuti kelas belajar bahasa isyarat selama beberapa bulan untuk mendalami golongan bisu dan pekak.

Events Sun, 24 Mar 2019

「像男孩的女孩」Alycia短发越剪越短性取向遭怀疑?

「像男孩的女孩」Alycia短发越剪越短,性取向曾一度遭人怀疑,让她大喊“我是喜欢男生的啦!”

Contest Fri, 3 May 2019

xtra好康头 | 送你舞台剧《鬼同你结婚》入门票

有没有想过,为什么这世界上的女鬼会比男鬼多? xtra好康头将送你舞台剧《鬼同你结婚》入门票,让你一探究竟!

| Live TV

Advertisement

| TRENDING

| DRAMA

| FILEM

| APLIKASI COOL