Advertisement
FEATURED By: Ms OO 06 April 2020 (23:36)

《XTRA中文》停止更新

亲爱的读者:

您好,感谢各位长期以来给予网站的大力支持。

随着公司战略的调整推进,从即日起《XTRA中文》将停止更新。

via GIPHY

祝愿各位安康吉祥。

| ARTIKEL Xtra

Events Fri, 7 Dec 2018
FEATURED Sat, 13 Apr 2019

Baru Berusia 12 Tahun, Remaja Pintar Sekolah King’s Edward Terbit Buku Sendiri

Baru berusia 12 tahun dah ada buku sendiri! Tahniah Omar Mukhtar!

FEATURED Thu, 27 Sep 2018

Lorong Tengah Hanya Untuk Memotong, Netizen Sindir Pemandu ‘Bengap’?

Kalau dalam situasi video tadi, andai kata kereta yang record & kereta mangsa keadaan stay kiri je (since kiri kosong), bezza yang laju tu tak perlu pun jadi pelesit tukar lorong kiri ke kanan hujung hujung (memang bahaya sebab blind spot). Ini tak…

Celeb Buzz Tue, 31 Jul 2018

Wow! Jenama milik Erma Fatima, Fazura Ke Couture New York Fashion Week

Insha Allah, saya dan team Mak Cun akan berangkat ke New York pada 3 September depan. Pertunjukan fesyen pula bakal diadakan pada 7 September. Doakan yang terbaik ya!

VIRAL NEWS Tue, 7 Aug 2018

Watch Jho Low’s Sailboat Equanimity Arrive in Port Klang Live

The boat is being seized in conjunction with the 1MDB scandal.

Celeb Buzz Tue, 1 Oct 2019
VIRAL NEWS Tue, 17 Jul 2018

No More GST but SST to Make Comeback

The Sales and Service Tax will be back soon.

Celeb Buzz Sat, 8 Jun 2019
Celeb Buzz Fri, 17 Jan 2020
Celeb Buzz Tue, 11 Feb 2020

| Live TV

Advertisement

| TRENDING

| DRAMA

| FILEM

| APLIKASI COOL