Advertisement
Celeb Buzz By: Alexon Thu, 27 Dec 2018 @ 8:00 pm

朱浩仁《Rain On Me》1229举办粉丝见面会

带着全新专辑《Rain On Me》回归乐坛的朱浩仁,将于12月29日(星期六)下午2时,在蕉赖Leisure Mall底层大厅举办粉丝见面会!

暌违8年,朱浩仁这段期间尝试不同演艺身份,仍不忘热爱音乐的初心,用三年时间磨出利刃,在2018年结束前,带着全新创作专辑《Rain On Me》回归乐坛,让歌迷见证他沉浸不同身份后,加载在音乐上的成熟蜕变。

▲ 朱浩仁于12月18日举办发片记者会。(图/webtvasia)

为了让更多人能感受到朱浩仁与以往不同的音乐风格,即将举办的公开粉丝见面会,他除了希望借此亲身宣传推广自己的音乐理念,也希望能以现场表演的实力说服大家,更直接地与歌迷们进行交流。

(图/webtvasia)

值得一提的是,当天现场亦会贩售他的全新创作专辑《Rain On Me》以及官方周边商品,在见面会结束后,他将一一为购买专辑的歌迷们进行签名活动。欲知更多详情可关注朱浩仁官方 脸书专页

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| ARTIKEL Xtra

Celeb Buzz Tue, 6 Feb 2018

ZIZAN RAZAK DEDAH SIAPA WANITA LEMAH LEMBUT ITU

Tweet yang diletakkan dengan hashtag #lelakijangantertipu nyata mendapat perhatian peminat dan pengikut beliau seramai 2.64 juta di laman tersebut

Celeb Buzz Thu, 22 Mar 2018

Siti Muat Naik Suara Tangisan “Puteri Rasullullah!”

Wah! Nampak gayanya Fatimah-Az-Zahra dah ada nama tanda pagar #BabyCTDK.

Celeb Buzz Fri, 4 Oct 2019
Celeb Buzz Sun, 23 Dec 2018
Celeb Buzz Wed, 4 Dec 2019
Celeb Buzz Mon, 17 Dec 2018

陈洁灵、叶丽仪、玛利亚与您欢度2019新年除夕夜

香港三位天后级歌手,叶丽仪、陈洁灵和肥妈玛俐亚再次重登云顶云星剧场的大舞台并与大家一起共度农历新年。

Celeb Buzz Mon, 28 May 2018

Video Lucah Syafiq Kyle M*****p Jadi Buruan!

Lebih memeranjatkan, video itu mula tular sejak malam tadi di laman Twitter dan boleh dibeli pada harga RM 20. Hurm… betul ke ni?

Celeb Buzz Thu, 23 May 2019
Celeb Buzz Fri, 9 Nov 2018

Raja Mukhriz Bengang 7ujuh Jadi Mangsa Muat Turun Haram

Semudah telefon dan lambong ayat “aku tak jadi buat tapi aku ambik idea engkau ya bro” aku percaya engkau dan rakan rakan engkau sama species semua ke laut!

Celeb Buzz Sun, 3 Mar 2019

Undian Bintang Bersama Bintang Di Sini!

Undian BBB2019 hanya di xtra.com.my!

| Live TV

Advertisement

| TRENDING

| DRAMA

| FILEM

| APLIKASI COOL