Events By: Asrul Haliff September 4, 2019 @ 2:04pm

Watch The Return of OG ‘Air Supply’ in Resorts World Genting this December

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 9 Jul 2019

‘Kenapa Malu Dik’- Aishah Dedah Muka Pemfitnah

Cukup ke sekadar minta maaf direct sedangkan you dah jatuhkan maruah?

Hiburan Fri, 22 Dec 2017

Peminat Tak Sabar Nak Tengok Anak Ramona Zamzam

Peminat Tak Sabar Nak Tengok Anak Ramona Zamzam

Hiburan Fri, 27 Sep 2019

Abby Abadi Selamat Lahirkan Bayi Lelaki Pramatang

Alhamdullillah..semuanya selamat.

Hiburan Tue, 30 Apr 2019

Alhamdulillah! Pengarah Terkenal Dengan Drama Dan Kontroversi Sah Peluk Islam

“Saya tidak mahu perkara ini diperbesarkan kerana ianya antara saya dan Allah”,tambahnya lagi.

Hiburan Mon, 2 Sep 2019

Cinta Utuh ‘The Rock’

nampak je ganas tapi dalam hati ada taman…

Hiburan Mon, 27 Aug 2018

Hampir Setahun Menunggu, Aishah Kecewa Dipermainkan?

ihak sana ada memberitahu mahu berjumpa selepas raya haji tapi sampai sekarang masih diam tanpa berita. Sehingga sekarang, saya masih tertunggu-tunggu jawapan. Kalau anda jadi saya, sudah tentu anda juga rasa kecewa bukan?

Hiburan Fri, 6 Apr 2018

FattZura Ada Love Bite?

Namun, bukan itu yang hendak dikongsikan tetapi, netizen semakin cekap menjalankan kerja mereka dengan mengambil tahu setiap inci tentang pasangan ini

Hiburan Fri, 11 Jan 2019

Wow! Dah Macam Artis Hollywood, Penampilan Terbaru Nina Iskandar Undang Tanda Tanya

Kalau macam artis Hollywood pun apa salahnya, Nina tetap cantik!

Hiburan Fri, 18 Jan 2019
Hiburan Sat, 11 Aug 2018

小鲜肉Lee被粉丝突袭抱抱 Mook钟爱大马食物

配合《我亲爱的失败者》三部曲即将在全马首播,其中系列《怪物浪漫》男女主角Lee和Mook来马宣传!见面会上,小鲜肉Lee被粉丝突袭环腰抱抱吓得傻笑,而女神Mook则钟爱大马食物。

| Live TV