Hiburan By: Alexon April 3, 2018 @ 3:50am

Ais Kacang一岁啦!407邀你一起同欢庆

Ais Kacang在刚过去的1日迎来一周年!为了回馈听众这一年以来的支持,Ais Kacang将于本周六(4月7日),早上10时至晚上8时,在Level G2,West Entrance B,Publika举办欢庆活动,邀大家前来一起同欢共乐。

Ais Kacang Podcast是数码媒体之一,提供超过50个以中英巫不同主题的原制内容,每周更新一集,让用户随时随地可透过官方网站或手机应用程式收听Ais Kacang。

(图/翻摄自Ais Kacang

活动当天,除了会有Ais Kacang主持人见面会外,One FM、Fly FM、Hot FM和Kool FM四台DJ也将去到现场,跟大家近距离接触。值得一提的是,出席者还有机会赢取高达6000令吉的奖品礼物。

▲ 赵洁颖、刘杰辉和宇田当天也会去到现场唱歌给你听哟~(图/aiskacang)

欲知更多详情,可密切关注Ais Kacang官方网站、手机应用程式、官方脸书以及Instagram

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 2 Aug 2018

Tony Eusoff Akui Banyak Belajar Selepas Bebas Dari Penjara

Mengakui kehidupannya sebelum ini bagaikan neraka, Tony Eusoff terus bangkit tanpa menangisi keslapan lalu.

Hiburan Tue, 15 Jan 2019
Hiburan Thu, 8 Mar 2018

Dilabel Isteri Derhaka, Ziana Zain Tuju Kata Pedas Buat Netizen

Ziana Zain cuba mendiamkan diri dan telah meminta ruang dan privasi untuk dirinya dan keluarga bertenang. Namun, setelah diasak dengan pelbagai komen dan kata-kata kesat, Ziana bagaimanapun telah memuat naik satu gambar dilaman instagramnya semalam yang seakan-akan menunjukkan perasaan penyanyi itu pada ketika ini

Hiburan Thu, 31 Oct 2019

Penyanyi Popular Ini Sebenarnya Protege Black?

Jangan lupa saksikan Mentor Milenia 2019 Ahad ni tau?

Hiburan Mon, 5 Aug 2019
Events Wed, 23 Jan 2019
Hiburan Thu, 15 Feb 2018

PANAS! SAJAT DEDAH IDENTITI SEBENAR

Mohd Izwan telah mendakwa dihalang oleh pihak ketiga daripada pihak Sajat untuk meneruskan laporan tentang siasatan bagi mengesahkan identiti sebenar beliau

Contest Mon, 20 Jan 2020

xtra好康头 | 送你《温拿L.O.V.E云顶演唱会》入门票

回忆杀!温拿五虎2月再合体,xtra好康头将送你演唱会入门票,让你重温首首经典好歌。

Events Thu, 6 Jun 2019

#DramaRaya2019 : Terlalu Bengis Punca Anak-Anak ‘Buang’ Bapa Sendiri

Bengis tidak bererti tidak sayangkan anak-anak. Kadang-kadang anak perlu diajar supaya jadi ‘orang’ bila besar nanti. Tak gitu!

Hiburan Tue, 11 Jun 2019

| Live TV