Hiburan By: Alexon March 16, 2018 @ 12:21am

三胞胎「大韩」近照公开!宋一国:别再长了

韩国最萌三胞胎「大韩、民国、万岁」从实境秀窜红,离开节目后回归正常生活,粉丝只能从星爸宋一国的IG才能得知他们近况。3月16日是三胞胎满6岁的生日,宋一国公开老大「大韩」的特写近照,留着一头顺毛浏海,摘掉他平常配戴的眼镜,露出圆滚滚大眼睛,脸型也不像以往的圆润,从婴孩要变成小男孩了!

老爸不禁在IG上面感叹:「大韩满6岁的前一天,但为什么看起来像小学3年级,不要再长啦!」

▲ 宋一国公开「大韩」近照。 (图/翻摄自宋一国IG)

演员宋一国2008年迎娶任职法官的女友,2012年诞生三胞胎,分别取名为宋大韩、宋民国与宋万岁,合起来的名字超级爱国。在3个儿子约莫2岁时加入育儿实境秀《超人回来了》大受欢迎,2016年宣布从节目「下车」,小朋友回归正常生活。

 

ETtoday/文(责编阿勒神)

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 7 Oct 2018
Hiburan Wed, 6 Mar 2019
Hiburan Wed, 18 Sep 2019

Dikutuk Kerana Tinggal Anak, Datin Vivy Tak Mudah Melatah

Kena belajar ambil ‘chill pill’…

Hiburan Wed, 10 Apr 2019

Hans Issac Dilantik Pengerusi FINAS, Tahniah!

Saya juga berharap agar ahli-ahli lembaga FINAS akan memberikan kerjasama yang penuh kepada Dato’ GeraldHans Isaac dalam melaksanakan pembaharuan berdasarkan hala tuju kerajaan

Contest Wed, 27 Nov 2019

5 Fakta Menarik Kenapa Korang Patut Join Misi Ejen Ali Rush!

Jom sihat bersama Ejen Ali – Misi Ejen Rush

Events Fri, 19 Oct 2018
Hiburan Fri, 2 Nov 2018

Syafiq Kyle, Amyra Rosli Menang Pelakon Terbaik Drama Rantaian

Tahniah Syafiq dan Amyra, tak sabar nak tengok korang di Nur 2 nanti!

Events Thu, 31 May 2018

Kempen Terima Kasih Rangkaian Televisyen Media Prima: 5 Acara Padang Paling ‘Awesome’!

uat anda yang tidak mahu melepaskan peluang menyertai pelbagai aktiviti menarik bersama para duta kempen, xtra senaraikan 5 Acara Padang Paling ‘Awesome’ sepanjang Ramadan dan Syawal kali ini!

Hiburan Thu, 1 Aug 2019
Hiburan Fri, 29 Mar 2019

Kes Saman Scha Al-Yahya Dan Awal Ashaari Belum Selesai

Tindakan lanjutan ini adalah untuk memberi pengajaran sebenarnya

| Live TV