Events By: Asrul Haliff August 27, 2019 @ 2:57pm

Resorts World Genting Sets Fireworks in the Sky in Celebration of Merdeka

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Wed, 1 Aug 2018

Telur Dapat Membantu Mencantikkan Wajah

tahukah anda yang telur sebenarnya memiliki banyak untuk kecantikan dan kesihatan.

TECH Sun, 16 Dec 2018

Naik Taraf Kamera iPhone Anda Dengan 3 Lensa berikut

Inginkan gambar lebih cantik, ini antara lensa camera yang boleh digunakan pada Iphone.

LIFESTYLE Fri, 11 May 2018

4 Sebab Kenapa Bayi Sering Gosok Mata

bayi nampak comel bila mengosok matanya tetapi tahukah anda ada sebab disebaliknya

Hiburan Fri, 2 Mar 2018

Lazada To Sell G-Dragon Limited Edition Merchandise!

G-Dragon has started his mandatory military service this week but he has prepared a special present for all of his fans!

LIFESTYLE Thu, 18 Oct 2018

加油!中式英文「Add Oil」正式入驻牛津字典

要问「加油」一词的英文怎么说?很多人可能会戏称「Add Oil」大多是出于调侃中式英文的幽默,然而现在这个梗已经变成真的了,牛津英语词典正式把Add Oil加了进来!

Hiburan Tue, 17 Apr 2018

Hilang 10 Tahun, Kaer Azami Muncul Single Baru?

Kaer juga bakal muncul dengan album solonya pada Ogos tahun depan. Sama-sama kita nantikan okay!

Hiburan Mon, 20 Aug 2018

Ask Me Question? Jawapan Fynn Jamal Betul-Betul Mengejutkan

Nak tahu Fynn jawab apa? Bacalah artikel ni okay!

Hiburan Mon, 12 Feb 2018

ALTIMET UCAP SELAMAT TINGGAL PADA PENTAS AJL?

Bagi Altimet, keputusan ini dibuat untuk memberi laluan kepada penyanyi rapper lain untuk beraksi dipentas yang cukup berprestij ini. Seterusnya, menyangkal dakwaan bahawa Altimet mengambil keputusan ini kerana dikatakan sudah give up

Hiburan Tue, 30 Jan 2018

MEET ZAMAERA, MALAYSIA’S HOTTEST FEMALE RAPPER EVER

We at xtra were able to secure an exclusive interview with Malaysia’s very own talented female rapper. In this session, she detailed her journey into rap as well as her own thoughts on the rap industry in the country.

Hiburan Thu, 14 Nov 2019

| Live TV