Events By: Asrul Haliff August 27, 2019 @ 2:57pm

Resorts World Genting Sets Fireworks in the Sky in Celebration of Merdeka

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Contest Tue, 23 Jul 2019
Hiburan Mon, 24 Dec 2018

Jin Lim Shares What It’s Like Running JinnyboyTV as a Father

“Recently, I just released a film about children and that’s what I think, as a father, is having a kid in these days.”

Hiburan Fri, 16 Nov 2018

Eizlan Yusuf Sebak Ingat Pesanan Anak

Eizlan turut berharap anak-anaknya bakal mengikut jejak langkahnya sebagai sukarelawan malah mungkin lebih jauh apabila dewasa kelak.

Hiburan Tue, 20 Nov 2018

Peminat Nak Tengok Duet Bersama Bekas Suami, Apa Komen Nourul?

Sepanjang perkahwinan mereka dulu, banyak lagu romantis sempat dihasilkan. Ternyata ramai yang rindukan paduan suara mereka sehingga kini.

Hiburan Thu, 12 Jul 2018

Usia Baru 20 Tahun, Kekayaan Kylie Jenner Kini Cecah RM3.2 bilion

Pengaruh adik bongsu dalam keluarga selebriti Kardashian ini setanding kakaknya yang lain. Pada usia 20 tahun, Kylie sudah bertaraf jutawan muda. Anda memang hebat!

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

Bukti Suami Romantik, Judika Sanggup Lakukan Hal Ini!

Beruntung Duma dapat suami romantik macam Judika!

Fab Foodies! Mon, 14 Oct 2019

Jom Makan and Medan Selera; Resorts World Genting’s New Halal-Certified Food Court!

Choices abound at Jom Makan and Medan Selera dedicated halal food court

Hiburan Thu, 13 Sep 2018

Tahniah! Bekas Protege Joe Flizzow Selamat Lahirkan Anak Lelaki

Penyanyi berusia 29 tahun ini mengumumkan nama penuh anaknya iaitu iaitu Abg Zayne Mateen Bin Abg Mohd Sahril.

Featured Sat, 16 Oct 2021
Hiburan Wed, 14 Aug 2019

‘Pulangkan Telefon Saya’- Yuna

Semoga Dipermudahkan Yuna!

| Live TV