Events By: Salma Syahbuddin January 1, 2020 @ 3:56pm

Datuk Siti Nurhaliza Penghias Muka Depan MALAYSIA TATLER!

Datuk Siti Nurhaliza nampaknya dipilih untuk menjadi penghias kulit depan majalah berprestij, Malaysia Tatler kali ini.

Menurut Tokti, foto yang dimuat naik menerusi laman instagram miliknya itu antara yang dimuatkan dalam majalah edisi Januari 2020. 

 

Tokti turut berkongsi kisah kejayaan beliau menerusi jenama SimplySiti  yang turut meraikan ulangtahunnya yang ke-10 tahun ini.
 
 
 
Wah! Ini satu permulaan yang baik di tahun 2020 buat penyanyi nombor satu negara kita ni kan?

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Mon, 25 Nov 2019

妇唱夫随!李李仁为陶晶莹站台献大马处女唱

陶晶莹演唱会引领全场走入时光隧道,特别嘉宾「姐夫」李李仁也卯足全力,以吉他为爱妻伴奏,随后又开口献唱,夫妇俩携手上演一场游走弹唱的甜蜜戏码!

Hiburan Thu, 25 Jul 2019

Faizal Tahir Mahu Bersara?

Satu hal mengenai album ini, ia adalah album saya yang terakhir

Hiburan Mon, 21 May 2018

Betulkah Hafiz Suip Tak Popular?

Hafis Suip menafikan sikap demand yang menjadikannya sedikit tenggelam namun bagi penyanyi yang popular menerusi lagu Bahagiaku Deritamu ini mengakui bahawa wang bukanlah segala-galanya

LIFESTYLE Thu, 12 Apr 2018

8 Misconceptions About Botox Debunked by an Aesthetic Doctor

It’s not as bad as we all think it is.

Hiburan Sun, 13 Oct 2019
Trending Hari Ini Sat, 13 Jun 2020
Hiburan Tue, 26 Nov 2019

Eddie赖语翔告别广播界!卸下电台MC身份

作为本地中文电台goXuan开台MC之一的Eddie赖语翔,在服务两年后正式宣布卸下MC身份,并于11月29日进行最后一次当班。

Events Mon, 31 Dec 2018
Hiburan Fri, 1 Nov 2019

‘Saya Tahu Ayah Layak’- Anak Allahyarham Pitt Hanif Buat Penonton Sebak

ernyata jangkaan kami tidak salah. Sebagai anak, sudah tentu saya amat bangga sekali dengan kemenangan ini. Ini untuk ayah…

Hiburan Mon, 1 Jul 2019

‘Alhamdulillah…Beliau Makin Pulih’- Razali Hussain Kongsi Kondisi Pengarah Terkenal

Pelakon Razali Hussain berkongsi situasi menimpa pengarah Murali Abdullah yang mengalami ‘mild stroke’ sejak tujuh bulan lalu.

| Live TV