Events By: Attiqah Mohd September 26, 2019 @ 6:14pm

“I’ve Been An Advocate Vegan For Almost 6 Years”- Former Miss Universe Pageant Shared Her Thoughts On Zero Waste Lifestyle

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 6 Dec 2017

余文乐结婚啦!彭于晏搞笑P走新娘献祝福

余文乐5日晒出婚礼现场照宣布结婚,与台湾“皮带大王”千金王棠云(Sarah)走入婚姻殿堂!他好友也是外界戏称的「绯闻男友」彭于晏也飞到墨尔本见证婚礼。

LIFESTYLE Sun, 28 Oct 2018

Harmonikan Rumah Anda Bersama IKEA

Wow! Semuanya pasti rambang mata dengan barang-barang ikea kan?

Hiburan Sun, 1 Sep 2019

Ashraf Muslim Doakan Siapa Di Mekah?

Seronok betul kalau ada yang mendoakan kita, lebih-lebih lagi di hadapan Kaabah!

Hiburan Tue, 23 Jul 2019
Hiburan Tue, 9 Oct 2018

Here’s a New Oppa for Everyone to Fangirl Over; Lui Peng

Okay, he’s not Korean but this Chinese-British hunk will get you going crazy for sure.

Hiburan Wed, 18 Sep 2019

Solekan Angelina Jolie Dalam Maleficent: Mistress of Evil Memang Jahat!

Jom Countdown sama-sama untuk tengok cerita ni!

Hiburan Sun, 31 Mar 2019
Hiburan Thu, 26 Dec 2019
Hiburan Thu, 12 Dec 2019

Faizal Tahir Cipta Lagu Baru Untuk Siapa Di Mentor Millenia?

Lagu Faizal Tahir untuk siapa ya? Jangan lupa saksikan Mentor Milenia Akhir pada Ahad ini jam 9 malam di TV3! 

Hiburan Tue, 23 Jan 2018

JONGHYUN IS ‘SHININ’ IN POSTHUMOUS ALBUM ‘POET | ARTIST’

The last album by SHINee’s Jonghyun has been revealed and ‘Shinin’ MV is out today! Click in to view more info!

| Live TV