Hiburan By: Alexon March 29, 2019 @ 1:30pm

经典唱将担任罗大佑演唱会嘉宾!一起唱响梦想

《经典俱乐部》明星唱将吴玮琳(2015经典名曲歌唱大赛冠军)联袂林永发(2018经典名曲歌唱大赛冠军)将以特别身份,担任罗大佑大马站巡演开场嘉宾,演唱本地创作歌曲向大马音乐人致敬。

两人除了各别演唱光良作曲填词的《童话》以及陈绍安创作的《纯文艺的恋爱》外,也将合唱《 用马来西亚的天气说爱你》为演唱会拉开序幕。

值得一提的是,新成立的《经典俱乐部》将提供了一系列丰富生活和增长知识的好康活动,让45岁以上的摩登银发族生活更精彩;更多详情,可浏览 官网 查询。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 20 Jul 2018

Jurnal Minggu 1 : #daiTV3 Bawa Kelainan?

Jurnal #daiTV3 cipta kelainan. Nak tahu apakah agaknya kelainan yang akan dibawakan kepada bakal pendakwah kita? Sila baca artikel ini.

Hiburan Thu, 10 Jan 2019

‘Nak Cakap Apa, Cakaplah’, Lan Typewriter Jawab Isu Guna Model Seksi Dalam Video Klip

Guna wanita seksi sebagai strategi pemasaran, apa kata Lan Typewriter?

Hiburan Fri, 21 Jun 2019
Hiburan Tue, 3 Dec 2019

Syamel Bengang Dicurangi?

Bila cinta didusta…

Hiburan Tue, 16 Jul 2019

Kangin Officially Quits Super Junior After 14 Years

Breaking news! Another idol from a legendary K-pop group calls it quit!

Hiburan Thu, 24 Jan 2019

Tidak Mahu Terikat, Sissy Iman Selesa Bergerak Sendiri

Banyak syarikat rakaman dan pengurusan artis yang bertanya sama ada saya berminat untuk bernaung di bawah mereka atau tidak.

Hiburan Fri, 23 Feb 2018

Faye自爆遭「踢出F.I.R.」网友怒洗版!

飞(Faye)22日自爆遭踢出F.I.R.(飞儿乐团),陈建宁随后也证实飞离开乐团,突如其来的消息震惊大票歌迷,回顾3个月前闹出合约问题时,飞曾感性发文。如今却无预警遭踢出,令不少网友气得上F.I.R.粉丝专页留言洗版!

Hiburan Fri, 13 Jul 2018

Tiket Tak Laku Punca Konsert Radja Batal?

Dengan pengumuman di saat terakhir, sudah tentu peminat yang sudah mendapatkan tiket naik angin! Bayangkan ada peminat yang sanggup datang dari jauh untuk menyaksikan artris kegemaran mereka beraksi, sudahnya…dibatalkan pula.

Hiburan Thu, 8 Nov 2018

Nak Tengok Paduan Suara Awie, Ella? Jom Ke Dinner GIG 2018!

Dinner GIG 2018 bertujan untuk mengumpul dana bagi menampung perbelanjaan Kelab Bola Sepak Felda United. Jom support!

Events Tue, 28 Jan 2020

[VIDEO] Ini Hadiah Faizal Tahir Buat Apex Tajudin

Wah! Boleh tahan juga Apex ni!

| Live TV