Events By: Attiqah Mohd October 18, 2019 @ 1:02pm

Masya Masyitah And Jeryl Lee Will Host The Biggest New Year Countdown Concert At Arena Of Stars

 

   

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 5 Oct 2019

陶晶莹大马站演唱会1011开票!陶子:带大家找回谈恋爱的感觉

《陶晶莹的1999年演唱会》马来西亚站10月11日正式开票,粉丝摩拳擦掌矢言准备抢票!陶子誓言:“带大家回到少女时代,找回谈恋爱的感觉!”

Hiburan Wed, 6 Mar 2019

’Tanya Diri Sendiri Macam Mana Kau Kerja’- Che Ta Berang Dakwaan Bekas Pemandu

Che Ta tampil menyangkal dakwaan bekas pemandunya di laman sosial!

Trending Wed, 17 Jun 2020

Cukup Sayu, Cucu Bagi Bantuan CPR Demi Selamatkan Nenek Dijangkiti Covid-19

Semoga yang baik-baik sahaja buat keluarga pemuda ini.

Hiburan Mon, 24 Sep 2018

林文荪《这世界终会记得我的名字》为听觉障碍孩童发声

去年获得《决战好声》新马版冠军的林文荪加盟环球音乐后,正式发行了个人首支单曲《这世界终会记得我的名字》!

Hiburan Sat, 10 Mar 2018

Henti Aktiviti IG Story, Micheal Ang Enggan Ulang Kesilapan

Rata-rata netizen kurang senang dengan pendapat Micheal yang dikatakan seolah-olah mempersenda Islam apabila menyatakan lokasi pelancaran itu boleh digunakan sebagai tempat penganjuran pelbagai acara termasuk majlis tahlil.

Hiburan Sat, 17 Aug 2019

相隔10年李幸倪再推华语专辑!生日愿望:想拿金曲奖

相隔10年Gin李幸倪再推华语专辑《浮世绘》日前特返马出席宣传活动,并直呼今年的生日愿望是有机会夺得明年的《金曲奖》。

Hiburan Sat, 4 May 2019

Kolaborasi Justin Bieber- Ed Sheeran Bakal Jadi Kenyataan?

Kemungkinan mereka berada di studio sama untuk sesi fotografi kot?

Hiburan Tue, 2 Jan 2018

Norzizi Zulkifli Berjaya Bergelar Doktor Falsafah (PHD)

bukan mudah untuk beliau sampai ketahap ini. Beliau terpaksa bekerja di waktu siang dan menyiapkan tesisnya di waktu malam sehingga menjelang pagi.

Trending Hari Ini Tue, 17 Mar 2020
Hiburan Sun, 4 Feb 2018

女神卡卡病情恶化!取消最后10场巡演

女神卡卡(Lady Gaga)因为纤维肌痛症2017年9月无预警宣布暂退歌坛,巡演也都喊卡,希望可以把身体调养到健康的状态,没想到近来她的病情不仅没有好转,而且还恶化了,3日宣布取消欧洲的最后10场巡演,让粉丝都非常担心她的健康状况。

| Live TV