Events By: Salma Syahbuddin November 7, 2019 @ 6:26pm

Peminat Big Bang ‘Countdown’ Buat Taeyang Dan Daesung

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 11 Sep 2019

“Dia Minta Kami Ketepi Telefon Bimbit”- Farah Nabilah Teruja Jumpa Idola!

Siapa pun mesti terujalah kalau bertentang mata dengan idola, betul tak?

Hiburan Mon, 23 Jul 2018

Apa Kes Boy Iman Peluk Erat Bini Orang?

Gambar kontroversi itu sekaligus membuatkan netizen mempersoalkan dimana agaknya letaknya “halal gap” diantara mereka, apatah lagi kedua-duanya merupakan suami dan isteri orang

Events Fri, 1 Nov 2019
Hiburan Fri, 5 Jan 2018

Rahsia Kulit Bersih dan Tampil Cantik

Neelofa tetap tampil cantik. Kulit wajahnya juga bersih dan tiada masalah cela mahupun jerawat. Apa rahsia kulit cantik Neelofa dan kekal langsing. Minum banyak air kosong Tip paling mudah ialah minum air kosong dengan banyak. Neelofa […]

Hiburan Wed, 25 Apr 2018

Kazar Terkejut Anak Kandung Sengaja Sebar Gambar Cium

Kazar telah beberapa kali menasihati anaknya untuk berhati-hati dalam setiap perkara yang dilakukan. Namun, Ira tetap melakukan perbuatan yang sama.

Events Wed, 13 Mar 2019

42 Filem Layak Ke Festival Filem Malaysia Ke 30

Filem mana agaknya yang bakal diangkat sebagai Filem Terbaik?

Hiburan Fri, 22 Jun 2018

李俊颉「暖心POLO衫」三星期筹一万令吉

大马暖男歌手兼“艺人企业家” Victor李俊颉睽违6年再推新曲《记得我爱你》暖心POLO衫公益活动成功为雪州“温馨老人之家”筹获一万令吉建筑基金!

Hiburan Sat, 24 Aug 2019

Safura Menangis Hiba Di Instagram

Mengapa Safura mengangis hiba di Instagram?

LIFESTYLE Tue, 18 Sep 2018

5 Local Drugstore Foundation Dupes for Oily Skin

Keep shine at bay, all day every day with these ringgit-friendly alternatives!

Hiburan Fri, 10 Aug 2018

Kaka Azraff Masuk Pasaran Indonesia

Insya Allah jika sambutan baik dan orang mula mengenali saya mungkin itu masa sesuai untuk saya kembangkan muzik saya di Indonesia.

| Live TV