Hiburan By: Salma Syahbuddin October 8, 2018 @ 3:45pm

Pergh! Tak Sangka Suara Fatin Afeefa Power Macam Ni

Serius lah!

Mungkin itu adalah antara perkataan pertama yang keluar daripada mulut korang bila tengok video pendek Fatin Afeefa menyanyikan lagu cover single daripada penyanyi Andi Bernadee berjudul Satu Peluang.

Siapa sangka, pelakon yang penuh kontroversi ini mampu menyanyi dengan begitu baik sekali. Tak caya, korang boleh layan lagu ni!

 

Ternyata, beliau bukan sahaja cantik, berbakat dalam dunia lakonan dan sekarang ini Fatin muncul dengan bakat nyanyiannya pula. Malah, pemilik nama sebenar Fatin Nur Afifah Shamsudin yang merdu itu membuatkan followers beliau meminta agar pelakon ini terus menumpukan perhatian terhadap dunia nyanyian pula. 
Dan, baru sahaja sehari dimuat naik di laman instagram beliau, sedutan video tersebut telahpun ditonton sehingga 186,508 kali tontonan. Amazing!

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 25 May 2018

Alycia新歌《坏话》被电台禁播

入围「娱协30」新人推荐奖的Alycia相隔多一年终有新作,惟其中的《坏话》 却因歌词内容,遭到电台禁播。

Hiburan Sun, 14 Oct 2018

张卫健不准歌迷给许志安欢呼?「他在大马不受欢迎」

继去年与苏永康和吴国敬来马开唱后,张卫健今年再来马举办个人演唱会!鬼马的他不惜拿「Big Four大四喜」来开玩笑,更是要歌迷在他唱许志安歌曲时不准欢呼,并笑指会回去告诉对方在大马人气不高。

Hiburan Wed, 27 Nov 2019

Looking For The Tips To Buy A House? Catch This New TV Series ‘Misi Rumah Impian’ On TV3

Looking for the ultimate 101 guide on buying a house? Watch this!

Hiburan Wed, 14 Aug 2019

916本地星同唱庆马来西亚日!邓智彰亲自操刀爱国主题曲

《哈咯!马来西亚爱国音乐会》19个单位歌手轮番上阵,唱响916马来西亚日的夜空!

Hiburan Wed, 15 Jan 2020

Penangan PGL 2020, 5000 Tiket Terjual Walaupun Belum Ada Pelakon?

Siapa agaknya jadi Hang Tuah dan Gusti Puteri??

Events Fri, 9 Nov 2018

林绿入戏太深拍摄现场「强吻」庄可比!

林绿入戏太深拍摄《我的非一般岳母》现场「强吻」庄可比!

Hiburan Thu, 11 Jul 2019
Hiburan Mon, 19 Nov 2018

Fasha Sandha Kini Bergelar Tunang Aidil Aziz

Sama cantik sama padan, Tahniah Fasha Sandha & Aidil Aziz!

Hiburan Mon, 17 Feb 2020
Events Sat, 26 Jan 2019

Lagu Throwback Siti Nordiana Masih Menyengat

Sedapnya suara Siti Nordiana!

| Live TV