Events By: Salma Syahbuddin October 30, 2019 @ 12:00pm

“Perkataan Liang Lahad Is Too Much!”- Nadia Brian Bakal Ambil Tindakan

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 26 Oct 2018

‘ Saya Bangga Jadi Muslim’, Sinead O’Conner Umum Peluk Islam

Kawan rapat, Elaine memberikannya hijab pertama dan beliau seram sejuk seluruh badan sewaktu melihat Shuhada menyarungkannya.

Hiburan Tue, 17 Jul 2018

Tahniah! Dayang Nurfaizah Dan Hael Husaini

Lagu Haram nyanyian kedua-dua penyanyi hebat ini nampaknya memang mendapat tempat di hati pendengar di Malaysia kan?

Featured Tue, 21 Sep 2021

Bayaran GKP 4.0 TIDAK Cukup Untuk Tampung Perbelanjaan

Ini kerana harga barang juga menunjukkan peningkatan ketara

Hiburan Fri, 9 Mar 2018

经纪公司「承认了」秀智热恋大13岁李栋旭

「国民初恋」秀智和《鬼怪》李栋旭热恋ING! 9日两人爆出差13岁恋情,私下于首尔清潭洞等地约会模样也被目击,稍早,双方经纪公司皆证实此事。

Hiburan Tue, 31 Dec 2019
Hiburan Wed, 1 Aug 2018

Bukan Lagi Anak Menteri, Dafi Lega Perubahan Bapanya?

Jujur saya katakan, pada awal selepas hal itu berlaku (peralihan Kerajaan), sana dan adik beradik juga tertanya, apa yang akan terjadi seterusnya.

Events Fri, 8 Nov 2019

任贤齐和阿牛有新搞作!欲和《麼麼茶》原班人马在岛开唱

「麼麼茶」和「小强」又再合体啦!继早前任贤齐和阿牛(陈庆祥)两人9月重游热浪岛后擦出新火花,联手合唱新创作《嘿!我在说你呢》并邀请大马媒体直击录音现场。

Hiburan Wed, 16 Jan 2019
Hiburan Tue, 12 Jun 2018

Hafreez Adam Dah Jumpa Keluarga Zara Zya

Dia nak terus bernikah. Saya belum terfikir ke arah itu tetapi saya pinta semua doakan agar hubungan kami sampai ke jinjang pelamin.

Contest Tue, 1 Oct 2019

Neelofa, Suara Ikon Gaya Hijabi Malaysia Ke Dunia!

Untungnya Neelofa apabila dijadikan rujukan ‘modest fashion‘ atau fesyen muslimah bagi jenama-jenama terkenal dunia! Ikon gaya Malaysia ini seringkali mendapat jemputan memenuhi undangan pertunjukan-pertunjukan fesyen serata dunia seperti Minggu Fesyen di New York, Paris dan […]

| Live TV