Events By: Salma Syahbuddin October 30, 2019 @ 12:00pm

“Perkataan Liang Lahad Is Too Much!”- Nadia Brian Bakal Ambil Tindakan

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 9 Nov 2017

KURANG CERDIK? FATHIA LATIFF

Bagaimanapun, Fathia menjelaskan dalam satu komen balasnya bahawa dia bertindak sedemikian kerana terdapat segelintir komen yang ditinggalkan oleh netizen tidak senonoh.

Hiburan Mon, 9 Jul 2018

Yana Samsudin Tuntut Pereka Fesyen Terkenal Bayar Hutang!

Pada mulanya saya tak mahu panjang isu ini. Saya tak hadap pun duit itu daripadanya…tetapi ya lah, hutang tetap hutang. Benda itu kena buatkan?

Hiburan Wed, 6 Feb 2019
Hiburan Wed, 13 Mar 2019

Ani Mayuni Sebak, Anak Ditampar Dan Disepak

Diharap Kak Ani sentiasa tabah dengan dugaan yang menimpa

Hiburan Tue, 30 Apr 2019
Hiburan Sat, 27 Jul 2019
Hiburan Wed, 23 Jan 2019

Siapa 12 Artis Wanita Dalam Lagu Terbaru MarK Adam?

Wah tak sabar nak dengar lagu Amnesia Mark ni!

Hiburan Thu, 20 Sep 2018

Bapa Syafiq Kyle Pengsan Di Majlis Ramah Mesra

Turut berada di tempat kejadian, ibu Syafiq, Rohaya Sulaiman, 55, dan ahli keluarganya.

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

Ben Amir Buktikan Dia Pelakon Versatil

Romantik boleh, seram boleh…apa lagi?

Hiburan Fri, 3 Aug 2018

Wow! Ada Yang Tonton Filem Pulang Berkali-Kali?

Saya terkejut apabila filem ini, orang bagi sembilan… Hingga ada yang beri 12/10. Ada yang tonton lima kali…. Saya sangat gembira dan berharap filem ini jadi penanda aras untuk karya tempatan.

| Live TV