Hiburan By: SGMS Faida August 14, 2019 @ 4:09pm

Semoga Lekas Sembuh…Doakan Shalma Eliana!

Baru-baru ini, penyanyi Ismail Izzani telah memuatnaik sekeping gambar memperlihatkan ‘teman tapi mesranya’, penyanyi Shalma Eliana dimasukkan ke hospital.

Menurut pelantun lagu Janji Terindah ini, dia kini sedang menunggu waktu untuk menjalani pembedahan.

“Kaki patah dan saya sedang tunggu waktu untuk dibedah,” katanya kepada salah sebuah portal hiburan tempatan.

Sementara itu, adik kepada pengacara Shalma Ainaa ini turut memuat naik foto menunjukkan kakinya yang membengkak.

Sebilangan besar pengikutnya meninggalkan komen positif dan berdoa agar Eliana terus kuat dan segera sembuh.

Semoga dipermudahkan urusan, Eliana!

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 7 Sep 2018

Wany Kecil Hati Dituduh Hipokrit?

Baru-baru ini, ada komen di media sosial yang cakap saya hipokrit. Kadang-kadang saya terfikir, individu yang komen begitu pernah tak terfikir jika dia ditempat saya, apa agaknya perasaan dia?

Hiburan Tue, 7 Jan 2020

South Korean Heart-Throb Jo Jung Suk And Singer Gummy To Be Expecting Their First Child

Looking at his/her parents, the baby will definitely be a very adorable one.

Events Tue, 23 Apr 2019
Hiburan Tue, 24 Sep 2019
Hiburan Tue, 13 Nov 2018

Kak Lina Pom Pom Akui Kini Hangat Bercinta

Sama-samalah kita doakan yang terbaik buat Kak Lina kita dan juga baby Sefhia okay!

 

Hiburan Sun, 4 Aug 2019

Dua Kali Berpisah, Siapa Mr. W Dalam Hidup Sasha?

Sasha dalam fasa berkawan tetapi tidak menolak jika dia jodohnya.

Hiburan Fri, 12 Oct 2018

Dulu Hyper Act Kini Kristal, Vokalis Kecik Perjelas Alasan

Kalau boleh jangan bandingkan saya dengan Lan. Beri saya peluang…

Hiburan Thu, 20 Feb 2020
Hiburan Sat, 24 Nov 2018

Tolonglah Henti Label Orang Gemuk ‘Power’ Ke Tak, Ini Pesan Abam Buat Netizen!

Orang ‘power’ pun jika Allah tak izinkan, buatlah cara macam mana sekalipun tak dapat juga.

Hiburan Fri, 14 Dec 2018

| Live TV