Hiburan By: Alexon June 26, 2018 @ 12:18am

郑欣宜来马任《看见你的声音》来宾「他们都靠不住」

郑欣宜于近日来马为八度空间大型推理神秘音乐秀《看见你的声音》第二季担任大来宾,她在节目录影后接受媒体采访时透露,录制节目过程很开心,但她完全没有潜质当经纪人,因为在节目录影全程中,她只猜中了两位神秘歌手。

(图/八度空间)

首次来马参与节目拍摄,她直言过程很好玩,也很刺激。节目中安排的“搜查团”来协助她挑出音痴,她笑说他们都“靠不住”,反而是现场观众给了很多意见来协助她。 “参与了这个节目后,我发现自己原来没有看人的眼光,因为我选到的多数是音痴!”

(图/八度空间)

之前曾传出她他考虑引退娱乐圈,她为此澄清现在已没有这个想法。在签给新经纪公司和推出《女神》歌曲后,她在乐坛上深受瞩目,她说道“这么多人支持我,放心,我当然没有那么快退休!”

(图/八度空间)

除了当歌手和演员,她也自荐当综艺节目主持人,“其实我很适合综艺节目,因为我讲话很大声,我觉得需要体力的游戏节目主持可以来找我!”

《看见你的声音》第二季将于8月19日起,每逢星期日,晚上8时30分,于八度空间播出。

 

相关新闻:
任《看见你的声音》大来宾 光良淘汰实力者感愧疚
陈展鹏来马当评审「参赛者该不会都是演员吧?」

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 9 Dec 2019

Empat Protege Mara Ke Final Mentor Milenia 2019, Tahniah!

Tahniah buat semua protege yang berjaya ke pentas final Mentor Milenia 2019!

Hiburan Mon, 17 Dec 2018
Hiburan Mon, 25 Nov 2019
Hiburan Tue, 20 Mar 2018

Tak Sengaja Sebar Gambar, Jurusolek Minta Maaf

Saya tidak tahu menahu mengenai kenyataan suami Siti yang mana mereka bakal berkongsi wajah anak selepas tujuh hari kelahiran.

Hiburan Tue, 21 Aug 2018

Kenapa DS Aliff Syukri Sound Netizen Ni?

Soalan apa agaknya yang diberikan oleh netizen buat DS Aliff Syukri?

Hiburan Tue, 5 Mar 2019

Kami Masih Mencuba Mungkin Bukan Rezeki Kami Lagi

“Kami sentiasa mencuba untuk mendapatkan zuriat dalam rumah tangga kami. Namun dalam masa yang sama saya percaya dengan ketentuan Allah.

Hiburan Sat, 30 Dec 2017

Tahniah Datin Seri Zizie Ezette Atas Kelahiran Baby Kembar

Tahniah Datin Seri Zizie Ezette yang selamat melahirkan anak kembar lelaki

Hiburan Fri, 13 Jul 2018

Jodoh Syaitan Ibarat ‘Jump Start’ Untuk Sofi Jikan

Di sebalik apa yang telah terjadi, mereka beri saya peluang, mereka adalah hero sebenar bagi saya. Alhamdulillah…

Hiburan Wed, 14 Mar 2018

Kerap Ditanya Isu Putus Tunang, Sufian Tak Selesa

“Pada masa akan datang, saya berharap agar tiada lagi mana-mana pihak yang bertanyakan tentang hal ini lagi,” akhirinya.

Hiburan Thu, 7 Feb 2019

| Live TV