| DRAMA

Featured Fri, 31 May 2024

“Saya & Suami Tak Pernah Duduk Berbincang Untuk Pemilihan Watak” – Amyra Rosli

Bagus lah kan, professional dengan kerjaya masing-masing

Featured Wed, 29 May 2024
Featured Tue, 28 May 2024
Drama Thu, 4 Apr 2024

Ghairah Pilih Pelakon, Erma Fatima Puji Lakonan Aedy Ashraf & Hannah Delisha – “Ini Lah Pelapis Yang Bukan Harap Muka Tapi Bod*h”

Wah! Bukan senang nak dapat pujian dari seorang Erma Fatimah. Terbaik lah Aedy & Hannah!❤️👏

Featured Mon, 1 Apr 2024

“Kita Makin Sakit Terutamanya Orang Melayu” – Erma Fatima Anggap Drama Lelaki Itu Bukan Cerita Biasa

Kadang cerita berat ni lah yang buka mata tentang kehidupan realiti zaman sekarang💪💪💪

Drama Mon, 22 Jan 2024

[VIDEO] Bawa Watak Suami Curang & Panas Baran, Zamarul Hisham Buat Netizen Naik Benci… Netizen Komen: “Ini Real! Memang Kena Tengok”

Abang Zamarul kalau berlakon memang tabik🙋‍♀️ Bagilah watak apa sekalipun serius menjadi!🔥

Drama Wed, 10 Jan 2024

Imbas Kembali: 5 Drama Tahun 2023 Yang Wajib Ditonton

Pelbagai genre dengan jalan cerita yang mantap!

Drama Tue, 21 Nov 2023

Di Sebalik Watak: ‘ILYS’

Comel je cerita ikan keli Ezzanie Jasny!

Hiburan Thu, 19 Oct 2023

Terima Bayaran Tak Masuk Akal & Terpaksa Ajar Pelakon Baharu Hayati Watak, Didie Alias Rasa Terhina?

Agak-agaklah nak bayar murah sangat pun. Tak kaji latar belakang artis dulu ke?

Hiburan Thu, 12 Oct 2023