Events By: Attiqah Mohd September 9, 2019 @ 11:20pm

Get Inside KLFW 2019 Exclusive Collection By Ezuwan Ismail And Alia B, These Are Our Top 5 Favourite Looks

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 15 Aug 2019

Betul Ke Reza Rahadian Aktor Nombor Satu Di Indonesia?

Kata Reza, ‘Saya tidak pernah rasa…

Hiburan Fri, 3 Jan 2020

Zalfa Zin Memilih Watak?

Mungkin juga kerana wajah nampak seperti sombong…

Hiburan Wed, 10 Apr 2019

Lawat Mangsa Buli, Tindakan Ifan Seventeen Dipuji Warganet

Tindakan Ifan yang merupakan anak jati itu kota itu mendapat pujian daripada warganet. Mari doakan agar adik Audrey pulih seperti sedia kala. Insha Allah…

Hiburan Mon, 2 Sep 2019

Pelakon Jumanji Perlu Pembedahan

Pasti remuk hatinya melihat keadaan ‘buah hatinya’ itu

Hiburan Sat, 3 Mar 2018

ntv7《环球透视》停播两月后转台「重新出发」

ntv7《环球透视》将于2018年3月2日起停播两个月,以便让制作团队重整步伐,重新策划。全新面貌的《环球透视》将于4月30日起,每逢星期一至星期四,晚上11时30分,转至八度空间播出。

Hiburan Fri, 28 Dec 2018

Susut 5 KG, Cassidy La Creme Kongsi Tips Kurus Tanpa Pil

Patutlah makin cantik, Cassidy mengamalkan diet khas rupanya…

Hiburan Thu, 25 Oct 2018

Al-Fatihah…Bapa Wak Doyok Sudah Tiada

Al- Fatihah… Salam takziah buat seluruh keluarga Wak Doyok. Semoga dikurniakan kekuatan untuk menempuh ujian ini.

Hiburan Sun, 7 Oct 2018

ABPBH31: Tiga Hos Gila-Gila Kongsi Rasa Menjelang Malam Kemuncak

Tak sabar nak tengok gandingan Ajak, Janna Nick & Zara Zya di pentas ABPBH 31 yang disiarkan secara langsung menerusi TV3, jam 9 malam ini! Anugerah ini mempertaruhkan 13 kategori utama dan lima kategori online. Jangan lupa tonton okay.

Hiburan Thu, 1 Nov 2018

Bukan Kisah Hantu Semata, Ada Mesej Dalam 7ujuh

Filem ini bakal ditayangkan pada 8 November depan, jom serbu pawagam berhampiran!

Hiburan Tue, 30 Apr 2019

Baim Wong Gembira Isteri Mula Masuk Dapur

Dia sedar apa yang dilakukannya terhadap suami akan mendatangkan pahala, jadi…

| Live TV