Hiburan By: SGMS Enal March 26, 2018 @ 4:05pm

Kerana Peluk Roberto Carlos Tiz Zaqyah Dikritik

Tiz Zaqyah dikritik dan dikecam hanya kerana memeluk lagenda bola sepak Brazil, Roberto Carlos. Ianya telah di upload pada Instagram beliau dan mengundang tidak selesa dari para peminat . Oleh kerana tidak mahu bergaduh manja di laman Instagram, Tiz Zaqyah mengambil pendekatan untuk ‘off’ comment pada akaunnya kerana secara tidak langsung Roberto Carlos terkena tempiasnya

Rata rata peminat tidak menyalahkan Roberto Carlos secara langsung tetapi lebih kepada tindakan Tiz Zaqyah yang dianggap kurang manis untuk seorang gadis Melayu dan beragama Islam. 

Tak pasal pasal Roberto terkesan dengan kritikan dan kecaman dari netizen 

Roberto berada di Kuala Lumpur sejak tiga hari lalu kerana pelantikannya sebagai duta global syarikat penerbangan Air Asia

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 8 Mar 2019
Hiburan Mon, 22 Apr 2019

Ramai Terkejut Lofa Boleh Menari!

Bukan main lofa menari kan?

Hiburan Mon, 25 Feb 2019
Hiburan Mon, 3 Sep 2018

Did BTS’ Jin Lose a Bet? WTF is He Wearing?!

Big Hit Entertainment even released a statement regarding his outfit!

Hiburan Tue, 8 Jan 2019

Michelle Yeoh: Looking Rich and NOT Crazy With Signature Emerald Ring

Michelle Yeoh wore the gorgeous ring from Crazy Rich Asians to the 2019 Golden Globes!

Hiburan Thu, 22 Feb 2018

KAK LEHA BUNTING CARI BAJU BARU

Maklum saja, dah banyak kali digunakan. Setiap kali pakai, saya akan basuh. Lama-lama, ia pun dah nak reput!

Hiburan Fri, 22 Dec 2017

BRONT PALARAE JADI ORANG YAHUDI?

Selepas Kejayaan filem Pengabdi Setan, nama Bront Palarae sudah tidak asing lagi dikalangan peminat Malaysia mahupun Indonesia

Hiburan Sat, 30 Mar 2019

Bekas Suami Gembira Fasha Bertemu Jodoh Semula

Semoga lepas ini Rizal pula bertemu jodoh pula ya. InshaAllah…

Hiburan Thu, 19 Dec 2019

Hanya Mampu Berdoa, Saharul Ridzwan Harap…

Untungnya dapat suami yang memahami…

Hiburan Wed, 25 Dec 2019

| Live TV