Hiburan By: Syafiqa Irdina November 7, 2019 @ 4:52pm

Penyanyi Anta Permana Masih Menjadi Teka-Teki?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 2 Jul 2019

‘Dengar Ni Baba Nak Pesan’…Korang Dah Layan ‘Yang Mano’ Ke Belum?

Lagu ini mengisahkan tentang pesanan seorang bapa kepada anak lelakinya dalam memilih pasangan hidup di mana bapanya berpesan supaya memilih calon seperti ibunya.

Hiburan Wed, 5 Jun 2019

‘Mana Tahu Tahun Depan Beraya Bertiga Pula’- Fazura

Walaupun tahun ini bukan kali pertama kami beraya sebagai suami isteri, bagi saya ia tetap sesuatu yang istimewa buat kami berdua.

Hiburan Thu, 29 Aug 2019
Hiburan Thu, 20 Sep 2018

李俊颉新歌掀手势舞热潮「TIK TOK」APP上千人参与

Victor李俊颉的全新单曲《别说再等一下》出乎预料在网络亚洲超人气手机 APP「Tik Tok」成热门手势舞潮流,吸引上千人参与!

Hiburan Tue, 16 Jan 2018

Betulkah Mengandung? Gurau jer…

Mengidam tu hari-hari saya mengidam sebab saya ini memang kuat makan tetapi mengandung ke tidak…..

Hiburan Sat, 23 Feb 2019

ArYanti Mahu Jadi JLO Malaysia?

Korang dah dengar lagu Nak Apa Lagi ke belum?

Events Mon, 21 Jan 2019

Shane Filan and Local Artists Light Up The City of Elmina

It was en epic, star-studded evening.

Hiburan Fri, 13 Jul 2018

Tahniah! Nelydia Senrose Bakal Berkahwin

Khabarnya, Nelydia Senrose bakal mendirikan rumah tangga dengan cinta hatinya, Hafiz… Betul ke?

Hiburan Fri, 5 Apr 2019

Nelydia Senrose Kahwin Esok?

Selamat Pengantin Baharu Nelydia & Hafiz!

Hiburan Mon, 20 Nov 2017

Isu Pernikahan Fattah & Fazura , Neelofa No Komen

Neelofa kunci mulut untuk ulas tentang perkahwinan Fattah dan Fazura

| Live TV