Events By: Salma Syahbuddin October 16, 2019 @ 11:50am

Sam Bunkface Akui ‘Busy’ Cari Pengganti?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 10 Nov 2018

KARD Terkejut Popular Di Malaysia

Walaupun baru setahun dalam industri nyanyian, impak diterima KARD setanding BTS tau!

Events Tue, 7 May 2019

Celebrate a Nickelodean Hari Raya with the Entire Family in Sunway Lagoon This Year

It’ll be a fun way to enjoy a full day of family together-ness.

Hiburan Fri, 13 Dec 2019
Events Thu, 15 Nov 2018
Hiburan Mon, 24 Dec 2018

‘Kita Pulang Sama-Sama Sayang Ya. Tunggu Ya’, Ifan Seventeen Setia Menunggu Isteri

Hantaran ini membuatkan netizen sebak dengan kata-katanya yang tidak akan keluar dari kawasan Banten selagi tidak berjumpa isterinya.

Hiburan Sun, 2 Dec 2018
Hiburan Thu, 16 Nov 2017

WILL IT BE A SWEET REUNION OR DOUBLE TROUBLE FOR HAYLOR?

Apparently, our two favourite people are about to be reunited on stage and in front of the whole world!

Hiburan Thu, 7 Dec 2017

BISIK PADA LANGIT BIKIN KONTROVERSI

Tidak semua cerita melayu yang  bila sahaja kita habis menyaksikan filem tersebut, kita akan mendapat input dari cerita itu. Ada cerita Melayu yang kita pergi ke pawagam, menonton cerita itu sehingga habis tetapi, “kosong” dan ada juga yang memberi kesan sehingga kita tersedar dari lamunan.

Hiburan Tue, 9 Jul 2019
Hiburan Sat, 27 Jul 2019

Normala Samsudin Kepingin Sambung Belajar…

Normala bahagia melewati kehidupan sebagai suri rumah tangga. Alhamdulillah!

| Live TV