Events By: Salma Syahbuddin September 11, 2019 @ 10:38am

Wow! Tak Sangka Ustaz Hamadi Berjaya Tawan Everest Base Camp

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 21 Feb 2018

得罪周星驰永不合作!袁咏仪还原24年真相

香港女星袁咏仪娱乐圈有2大传言,据说曾连续得罪2位影坛大咖演员,包括1995年和成龙拍《霹雳火》,其中2句对白要重录却没接大哥电话,更早的是1994年和周星驰合作《凌凌漆大战金枪客》,被传她大言不惭说和星爷风格不一样,以后不用再合作,谣言一传就是20年,对此首度还原真相!

Hiburan Thu, 8 Aug 2019
Events Sun, 3 Jun 2018

Wow! RIUH Raya Lebih Gempak

Bersesuaian sebagai platform belia mengetengahkan bakat mereka, Riuh RAYA menampilkan pemuzik-pemuzik indie tanah air antaranya Bil Musa, DangerDisko (DJ), Froya dan Jumero, malam anda pasti lebih lengkap dengan secawan kopi sambil menikmati dendangan muzik daripada mereka. Syok habis beb!

Hiburan Wed, 7 Aug 2019
Hiburan Tue, 28 May 2019
Hiburan Thu, 13 Sep 2018

Tahniah! Bekas Protege Joe Flizzow Selamat Lahirkan Anak Lelaki

Penyanyi berusia 29 tahun ini mengumumkan nama penuh anaknya iaitu iaitu Abg Zayne Mateen Bin Abg Mohd Sahril.

Events Tue, 18 Sep 2018
Hiburan Mon, 3 Sep 2018

Hefny Sahad Teruja Tapi Tak Berharap

Mengusik soal jodoh pula, Hefny memberitahu dia kini dalam fasa memulakan hidup baru selepas putus cinta dengan pelakon Uqasha Senrose lapan bulan lalu.

Hiburan Wed, 3 Oct 2018

#ABPBH31: Khai Bahar Teringin Menang Kategori Sama Lagi

Nama tercalon sekali lagi dalam Penyanyi Lelaki Popular pun sudah membuatkan saya gembira. Alhamdulillah…

Hiburan Wed, 27 Feb 2019

Demi Album Pertama, Ayda Jebat Sanggup Berulang Alik Ke Jakarta

Lama dah kita tak dengar Ayda bawakan lagu Balada kan? Good Luck Adik!

| Live TV