Contest By: Alexon September 19, 2019 @ 12:00pm

xtra好康头 | 送你《赵传「老男孩」云顶演唱会2019》入门票

相关报道:出道30载赵氏经典情歌!赵传1019云顶再现  [这里可找到答案哟!]

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 8 Nov 2019
Hiburan Mon, 24 Feb 2020
Hiburan Fri, 27 Jul 2018

Opsss…Barang Tiruan Rupanya

Artis Malaysia guna jenama fake /tiruan atau jenama yang asli ?

Hiburan Wed, 25 Jul 2018

Bila Ke Panggung Wayang, Jangan PULANG Selagi…

Esok, filem Pulang bakal mula dipertontonkan kepada orang ramai. Karya hebat tulisan Mira Mustaffa ini pasti membuatkan anda tidak mahu berganjak daripada kerusi penonton. Kalau tak percaya, beli tiket esok! Team xtra.com berpeluang menghadiri majlis […]

Hiburan Wed, 11 Sep 2019
Hiburan Wed, 19 Sep 2018

Nabila Huda Disangka Penjaga Pintu? Gambar Ini Pasti Membuatkan Anda Ketawa!

Teruja nak ambil gambar dengan Tulus… Ya, muka pertama tu belum bersedia. Yang kedua dah terlebih yakin dan lebih ceria…

Hiburan Tue, 12 Jun 2018

四叶草:成为网红并不难,能红多久才重要!

超人气新生代女神Joyce四叶草担任《你能有多红 – 创意视频竞赛》宣传大使!推介礼上,她坦言要成为网红并不难,唯能红多久,要怎么求上进才最重要。

Hiburan Mon, 11 Jun 2018

Rezeki Syawal, Program ‘It’s Alif’ Masuk Musim Kedua

Menarik musim kedua ini, ia berbeza dengan musim pertama yang dibuat secara rakaman, kata pengacara berusia 28 tahun itu, It’s Alif! untuk musim kedua akan dibuat secara langsung.

Hiburan Wed, 15 Jan 2020
Hiburan Thu, 27 Jun 2019

‘Raya Ni Asyik Dapat Soalan Pasal Kahwin’- Azira Shafinaz Mula Stress?

Jodoh kan aturan Allah…sampai masa nanti kahwinlah dia. Ye tak?

| Live TV