Hiburan By: Alexon August 19, 2018 @ 3:00pm

张学友巡回门票902开卖!只限800位购票者

歌神张学友即将在10月5、6和7日,晚上8时,重返吉隆坡AxiataArena展开一连三场的《A Classic Tour》巡回演唱会;门票将于9月2日开卖!

(图/星艺娱乐)

张学友在今年一月首次把《A Classic Tour》移驾到马来西亚,三场门票一开售便被秒杀,出现「门票短缺」,供不应求的情况。因此,由大马 Allianz 荣誉呈现,Star Planet 星艺娱乐主办的10月份「安可」场,极可能缔造另一轮的爆棚演出记录。

门票首卖会敲定在9月2日(星期六)下午1时,在吉隆坡桂和广场(Quill City Mall KL)举行;此活动將公开给首800位购票者预先购票,而每人能购买最多4张门票。

(图/星艺娱乐)

网购将在9月4日(星期二)上午11时开始正式启动,每笔交易只限最多四张门票。

演唱会赞助商也纷纷推出各种优惠让歌迷们有机会获取“优先购票通行证”,并可在首卖会现场使用;欲知更多详情,请拨打热线:Star Planet 03-9223 3667 / MyTicket Asia 03-8605 0195 或浏览Star Planet官网

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 17 Jun 2019
Hiburan Wed, 5 Jun 2019

为林文荪量身订造!曹格:这首歌终于找到主人了

「大马好女声」林文荪自推出《这世界终会记得我的名字》迷你专辑后,成功引起关注,而专辑内的其歌曲《我的天空一直晴朗》原来是恩师Gary曹格为她量身订造!

Hiburan Mon, 6 Jan 2020

“I Should Get Married To Mark”, EXO’s Kai Confesses His Love For NCT’s Mark

It’s not that serious people! He’s just showing his support for his junior!

Hiburan Fri, 6 Dec 2019

Nadia Aqilah Lahirkan Cahaya Mata Sulung

Tahniah Nadia dan suami!

Hiburan Sat, 4 Jan 2020

Abang Sulung Naqiu Kembali Ke Rahmatullah

Semoga rohnya dicucuri rahmat…

Hiburan Thu, 27 Dec 2018

朱浩仁《Rain On Me》1229举办粉丝见面会

带着全新专辑《Rain On Me》回归乐坛的朱浩仁,将于12月29日(星期六)下午2时,在蕉赖Leisure Mall底层大厅举办粉丝见面会!

Hiburan Fri, 5 Jul 2019

Tanya Soalan Kepada Bekas Isteri, Aliff Aziz Didakwa Cari Publisiti?

Apapun, kita doa yang baik-baik untuk mereka.

Hiburan Tue, 22 Jan 2019

Fasha-Aidil Nikah Mac Ini, Tahniah!

Majlis diadakan di Perlis atas permintaan mak saya. Malah, untuk majlis nikah akan dibuat di masjid. Alhamdulillah, tahniah Fasha!

Hiburan Fri, 2 Nov 2018

Para Gadis, Jangan Makan Hati…Hans Issac Mengaku Dah Ada Buah Hati!

Namun, gosip percintaan Hans dan pengacara terkenal Neelofa mula bertiup kencang baru-baru ini. Kalau betul, apa salahnya kan?

Hiburan Tue, 24 Jul 2018

Kini Fathia Sudah Hilang Sabar?

Nampaknya, pelakon Fathia Latiff sudah hilang sabar dan mula membuka mulut menerusi laman Twitternya…

| Live TV