Filem By: Salma Syahbuddin August 31, 2019 @ 8:00pm

‘Back To You’ Telefilem Istimewa Merdeka, Tonjol Budaya Dan Agama Berbeza

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Filem Thu, 21 Feb 2019

Finally! Controversial Comedy Film Banglasia 2.0 is Coming to Cinemas Near You

5 years long awaited, let’s make it worthwhile!

Filem Sat, 14 Sep 2019

四导师倾力献唱!好声音学员齐聚

今年花好月圆时节《中国好声音》四位导师——王力宏、那英、庾澄庆、李荣浩将携手《好声音》的优秀学员们,与全球的华人朋友们一起共度中秋。

Filem Fri, 8 Nov 2019

Exclusive! Scooby-Doo is Coming Back in a New Animated Movie #SCOOB

Scooby-Doo and the Gang is back solving mysteries and we are excited!

Filem Sat, 18 Aug 2018

Media Prima Berhad Brings 28 Million Malaysians Together

Stakeholders can see a higher revenue as well through Media Prima Berhad.

Filem Sat, 30 Nov 2019

东京喰种真人版电影续作强势来袭!《东京喰种S》谜之美食家登场

改编自日本漫画家石田翠创作的黑暗奇幻漫画《东京喰种》,自2017年改编为真人版电影后,今年再度推出的续篇《东京喰种S》11月28日全马上映!

Filem Tue, 13 Feb 2018

梁细妹2月15日「伤脑筋」跟你拜年!

“哎哟~真的是伤脑筋哦!”有没有觉得这句话很熟悉呢?小时候常在电视里看到的梁细妹回来啦!这次她跑出电视框框,即将于2月15日登上全马影院各大荧幕。到底这些年来她去了哪里?电影《旺得福梁细妹》还有哪些看点呢?

Filem Mon, 31 Dec 2018

Asia’s Top Social Media Superstars to Battle in Sunway City

It’s the first made-for-web reality game show in the Asia Pacific, The Amazing Sunway City Challenge.

Filem Mon, 26 Feb 2018

Festival Filem Iran Bermula 7-17 Mac

Tayangan sempena Festival Filem Iran (FFI) itu akan disiarkan melalui empat pawagam GSC (Golden Screem Cinemas) di Kuala Lumpur (7-11 Mac), Pulau Pinang (12-14 Mac) dan Johor Bahru dari 15 hungga 17 Mac 2018.

Filem Wed, 28 Mar 2018

Filem Pulang, Penantian Yang Dipendam Selama 61 Tahun?

menjatuhkan, aku temui kekuatan diri.”

Bait-bait puisi itu jelas menggambarkan bahawa filem Pulang ini merupakan sebuah kisah penantian yang telah lama dipendam. Sebuah filem epik berlatarbelakangkan tahun 1940-an, Pulang mengisahkan tentang seorang lelaki yang nekad mengubah nasib keluarganya dengan mengikuti pengembaraan belayar ke merata dunia

Filem Wed, 31 Jul 2019

村长和村长夫人重游太平!美食之旅闹笑话

村长和村长夫人重游太平!美食之旅频频闹笑话~

| Live TV