Hiburan By: SGMS Enal January 5, 2018 @ 5:43am

Abang Nak Tegur 3.0 Terima Kecaman Netizen

Abang Nak Tegur 3.0 menggabungkan Datuk Seri Aliff SyukriNur Sajat dan Datin Shahidah dimuat naik, sehingga kini sudah mendapat 70,000 dislike. 

Bagaimanapun bagi Sajat, beliau tidak terkesan dengan dislike yang diberikan peminat, yang rata-rata banyak menyalahkan beliau punca video tersebut tidak disukai. Jelasnya, bukan dislike yang dicari tetapi jumlah tontonan.

“Sejujurnya, saya tak risau tentang hal itu kerana kita tak boleh nak paksa orang suka lagu kita. Apa yang penting jumlah tontonan tinggi.Pelik, walaupun orang tak suka saya, tapi mereka tetap nak tengok apa saya buat!,” 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 5 Oct 2019

陶晶莹大马站演唱会1011开票!陶子:带大家找回谈恋爱的感觉

《陶晶莹的1999年演唱会》马来西亚站10月11日正式开票,粉丝摩拳擦掌矢言准备抢票!陶子誓言:“带大家回到少女时代,找回谈恋爱的感觉!”

Hiburan Wed, 14 Nov 2018

Anggun Darniella Nama Puteri Ketiga Diana Nasir

Assalamualaikum, introducing our beautiful healthy little lady, Anggun Darniella.

Hiburan Sat, 29 Dec 2018

Kereta Mewah Remuk, Safiey Ilyas Kemalangan Jalan Raya

Semuanya terkawal, hati-hati yeah lepasni…

Hiburan Sun, 8 Sep 2019
Hiburan Mon, 5 Feb 2018

SIAPA RATU BAKAL HOS RANCANGAN POPULAR?

Kalau nama pun Ratu, dia mestilah seorang yang cantik, kulit mulus, putih gebu, pinggang kerengga dan semestinya kaya! Yang paling penting boyfriend Ratu kita ni handsome dan sado. Kau hado?

Hiburan Tue, 13 Aug 2019

Apa Nabila Buat Untuk Tiru Che Ta?

OMG…sama sungguh ni!

Hiburan Sat, 4 Jan 2020
Hiburan Wed, 27 Nov 2019

Mad August与刘力扬共筑音乐梦!合作单曲《一切都值得》

Mad August四人出道至今历尽无数风雨,日前有机会跨国找来刘力扬合作单曲 《一切都值得》!

Hiburan Wed, 21 Nov 2018

Park Hae Jin Absent from Filming of Four Sons for 20 Days!

But it apparently isn’t really the actor’s fault…

Hiburan Tue, 27 Aug 2019

Nelissa Nezam langgar pantang?

Tapi kalau macam ni punya ‘hot’ lah, terus berkobar-kobar rasa nak ke gim. 

| Live TV