Hiburan By: Salma Syahbuddin November 8, 2019 @ 6:00am

Aksi Mesra Dalam Air Zul Ariffin – Intan Najuwa Curi Perhatian PU Syed

 

 

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 21 Sep 2019
Hiburan Sun, 4 Feb 2018

女神卡卡病情恶化!取消最后10场巡演

女神卡卡(Lady Gaga)因为纤维肌痛症2017年9月无预警宣布暂退歌坛,巡演也都喊卡,希望可以把身体调养到健康的状态,没想到近来她的病情不仅没有好转,而且还恶化了,3日宣布取消欧洲的最后10场巡演,让粉丝都非常担心她的健康状况。

Hiburan Thu, 14 Nov 2019

Kylie Jenner’s Stalker Put in Bars For a Year After Invading Her Residence

That is what you get when you don’t respect other’s privacy.

Hiburan Thu, 15 Aug 2019

《使徒行者2谍影行动》全马上映5天票房突破220万

电影《使徒行者2谍影行动》在马来西亚全马上映5天票房突破了220万马币!

Events Sat, 31 Mar 2018

Ganjaran Hebat Menanti Anda Di CJ Wow Shop!

Rangkaian membeli belah popular Malaysia, CJ Wow Shop telah mengumumkan pelancaran ‘2 Tahun, Lebih WOW!’. Sempena pencapaian ini, para pelanggan CJ WOW layak menyertai karnival membeli belah dari rumah yang turut menampilkan beberapa siri promosi selama sebulan menerusi CJ WOW SHOP

Hiburan Tue, 2 Apr 2019
Hiburan Thu, 16 Jan 2020

Sambut Hari Jadi ke-24, #JennieDeservesBetter Trending Di Twitter

Selamat Hari Jadi Jennie! Jangan sedih-sedih ok?

Hiburan Mon, 18 Mar 2019

‘We did everything spontaneously!’ – Shiha Zikir & Sharif Won Big During BBB ’19

The competition is heating up with impressive performances!

Hiburan Tue, 8 Jan 2019

Terbang ke Palu, Fara Fauzana Ajak Zara Zya, Shila Amzah Dan Jihan Muse Sertai Bantuan Kemanusiaan

Akui penyampai program digital D Bilique ini, dia dan rakan-rakan bakal menyediakan hidangan istimewa yang dimasak khas oleh Zara Zya.

LIFESTYLE Tue, 18 Sep 2018

Go On an Off-the-Grid Adventure on This Luxurious Yacht

Travel with style and without the crowd.

| Live TV