Hiburan By: Alexon June 30, 2018 @ 1:30am

环东艺校《听见你的声音》合辑阵容敲定2019年推出

由环东艺校跨国打造的《就是我。练习生计划》已迈入第三届,日前《我是练习生 -迷你演唱会3.0》圆满落幕,并敲定了16位(素人歌手+练习生)PK成功入选加入《听见你的声音》合辑阵容。

▲ 恭喜十三位练习生顺利毕业啦!(图/环东音乐)

合辑阵容包括「成功PK」练习生的素人歌手蔡詠洆、卢政扬、周伊萱、郑朝铭、李家宏、陈媄琪和余俐洁;以及成功晋级的练习生郑佩玲、雷凯翔、许恩惠、谢惠芳、黄凯萱、陈洁诗、陈晓雯、陈幸儿和吴佩珊。

▲ 四位获得导师青睐的练习生。(图/环东音乐)

同时,校方也颁发奖项给予导师们青睐的练习生,其包括有“最佳精神奖”陈幸儿、“最具潜质奖”吴佩珊、“舞台魅力奖”郑佩玲以及“最佳表现奖”许恩惠。

▲ 跨界出书晋升才女的可晴也特别抽空站台,并演唱新歌《胆小鬼》。(图/环东音乐)

环东艺校院长邱圣伦指出《听见你的声音》合辑预计落在2019年推出,而成功加入合辑的素人歌手,将于下半年展开筹备工作。

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 1 Aug 2019

杨丞琳《青春住了谁》世界巡回吉隆坡站808开票!

杨丞琳《青春住了谁》世界巡回演唱会吉隆坡站808开票,记得准时抢票啦!

Hiburan Thu, 22 Mar 2018

Protege Siapakah Yang Paling Otai?

Program realiti Mentor Otai ini telah pun memulakan konsert pertamanya dengan menampilkan nyanyian yang cukup mantap daripada protege masing-masing

Events Thu, 4 Apr 2019

Here’s Where You Can Purchase Tickets to Westlife’s Tour Stop in Kuala Lumpur

They’re coming in August and people have been raving about it!

Contest Wed, 12 Dec 2018

#xtra好康头 | 送你去看《草蜢17385世界巡回演唱会–云顶站》

草蜢重登云顶云星剧场大舞台,去年没看到的歌迷们,机会来了;而且 #xtra好康头 将送出入门票!

Hiburan Thu, 5 Sep 2019

Caprice Tawar RM30K?

Sama-sama kita mendoakan semoga Caprice sentiasa dalam lindunganNya.

Hiburan Fri, 11 Jan 2019

神剧《美丽新世界》5奖项入围「第四届亚洲彩虹盛典」

本地电视剧和节目再次在国际舞台捎来好消息!神剧《美丽新世界》5奖项入围「第四届亚洲彩虹盛典」。

Hiburan Mon, 22 Oct 2018

Akhirnya! Pasangan Paling ‘Tertutup’, Deepika- Ranveer Dah Ada Tarikh Kahwin

Dengan restu keluarga, kami gembira untuk berkongsi tarikh perkahwinan telah ditetapkan pada 14 dan 15 November ini.

Hiburan Thu, 16 Aug 2018

Perli Siapa Tu? Faiz Roslan Muat Naik Video Masuk Tandas OKU

Faiz dilihat membuka pintu tandas OKU dan memberitahu bahawa tandas itu hanya digunakan untuk golongan LGBT sahaja

Hiburan Sat, 24 Aug 2019
Hiburan Thu, 6 Dec 2018

Saksi Akui Ditampar, Ditendang Perut Dan Kemaluan Oleh Pelakon Popular Ini

Semoga prosiding ini berjalan dengan baik dan lancar

| Live TV