Hiburan By: Alexon September 11, 2019 @ 4:30pm

惊喜福利来了!5566确定928来马办签名会

配合5566即将于12月28日举办《SINCE 5566》巡回演唱会,主办单位日前宣布第一波惊喜福利,让歌迷朋友有机会「提前」目睹偶像的魅力。

5566将于2019年9月28日(星期六)下午2时30分在金河广场举办签名会,凡购买演唱会入门票的歌迷将有机会上台和5566近距离接触。

值得一提的是,演唱会138令吉和258令吉的门票售罄反应热烈,而其他位子也所剩无几,要购票的朋友赶快登入 myticket.asia 查询!

欲知更多签名会或演唱会详情,可关注AC Music Entertainment 脸书专页 以获取最新消息。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻《八八六十事》[点击观赏]

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 5 May 2019
Hiburan Tue, 22 Oct 2019
Hiburan Tue, 19 Mar 2019

Akui Status Jantina, Sam Smith Adalah Non-Binary!

Gay ye, yang ni Sam Smith sendiri buat pengakuan yang He is non-binary! Kalau korang taktau tu apa, bolehlah google.

Hiburan Tue, 4 Jun 2019
Hiburan Mon, 11 Mar 2019

Liyana Jasmay Kembali Dalam Drama Cikgu, Papa Kirim Salam

Buat para peminat LJ yang merindui lakonannya, Liyana Jasmay kini kembali dalam Drama Cikgu, Papa Kirim Salam di slot Dahlia TV3.

Hiburan Wed, 24 Jul 2019

Malas Cari Calon Suami, Zizi Kirana Serah Pada Ibu

Zizi Kirana nekad memberikan sepenuh kepercayaan kepada ibu untuk memilih bakal suaminya.

Events Tue, 2 Jan 2018

MENANGI 30 PASANG TIKET DAN PAS PERCUMA KE AFTER PARTY RATED XTRA AJL32

Menangi 30 pas percuma dan rasai sendiri acara After Party Rated Xtra dengan hanya menjawab soalan ini

Hiburan Tue, 7 Jan 2020

Emma Maembong Tak Tolak Jodoh Walaupun Sering Putus Cinta

Orang cantik mesti ramai yang minat!

Hiburan Mon, 4 Mar 2019

Bridal Shower Nelydia Senrose Meriah

Cantiknyaaaa lahaiiii Nelydia nih!

Hiburan Tue, 13 Nov 2018

Pesalah Sebar Filem Munafik Secara Haram Diarah Bayar RM100K

Haa, lepasni kalau tak insaf lagi, tak taulah nak cakap apa

| Live TV