Events By: Salma Syahbuddin September 4, 2019 @ 12:44pm

Lima Hari Tayangan Sahaja, SANGKAR Raih Kutipan RM4.8 Juta!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 7 Jan 2020

It’s The End For X1; All Agencies Agree On Disbandment

They started as the most anticipated rookie group of the year, but they met the end only after 5 months of debut.

Hiburan Thu, 12 Sep 2019

Fazura Terpaksa Selektif Kerana?

Rasa tidak sabar untuk menonton filem Dendam Pontianak lakonan Fazura dan Remy Ishak yang akan ditayangkan pada 12 September nanti kerana sudah lama Fazura tidak berlakon di dalam mana-mana drama ataupun filem. Filem terakhirnya adalah […]

Events Fri, 28 Sep 2018

#daiTV3 : Saksikan Pentas Akhir Da’i Musim Ke-6 Malam Ini!

Tahniah diucapkan kepada pemenang Da’i Musim Ke-6

Hiburan Mon, 24 Dec 2018

Jin Lim Shares What It’s Like Running JinnyboyTV as a Father

“Recently, I just released a film about children and that’s what I think, as a father, is having a kid in these days.”

Hiburan Fri, 8 Feb 2019

Ibu Sheila Mambo Meninggal Dunia, Al- Fatihah…

Pelakon berusia 56 tahun ini turut memohon agar Allah SWT menempatkan roh ibunya bersama golongan para syuhadah.

Hiburan Sun, 6 Jan 2019

Yuna Jawab Soalan ‘Bila Nak Ada Anak?’

Insha Allah, tak lama lagi tu… Amin!

Hiburan Tue, 19 Jun 2018

Memang Saya Pelawak, Tapi Soal Zuriat Saya Serius!

Soalan macam itu tak perlu ditanya pun tak apa. Tunggu saja berita gembira kalau orang tu nak beritahu. Jaga perasaan pasangan itu.

Hiburan Tue, 16 Oct 2018

OMG! Wawa Zainal Panik Accident Atas Air?

Walaupun tidak mengalami kecederaan serius, gambaran dalam video yang dikongsi Aeril itu membuatkan netizen berdebar menontonnya.

Hiburan Tue, 19 Nov 2019
Hiburan Mon, 3 Feb 2020

KANG GARY Dedah Punca Hilangkan Diri Daripada RUNNING MAN

Teringat masa Gary kena gosip dengan Ji Hyo dahulu.

| Live TV