Hiburan By: Syafiqa Irdina November 9, 2019 @ 1:05pm

Muka Calar-Balar, Anak Aaron Aziz Cedera Teruk?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Sun, 2 Dec 2018

关菊英要演陈展鹏女友?陈展鹏:等我先练好演技

关菊英和陈展鹏来马开唱!首次合作登上云顶舞台的两人,让关菊英直言希望影视上也有机会合作,且还要演对方女友,让陈展鹏听后回应“等我练好演技先吧!”

Events Wed, 30 Jan 2019

Tampil Setelah 20 Tahun, Spanar Jaya X Suntik Nafas Baru

Jom imbau kenangan bersama Spanar Jaya X

Hiburan Wed, 28 Mar 2018

孙燕姿《半句再见》预告 超音波短片温馨催泪

孙燕姿先前为电影《六弄咖啡馆》配唱的主题曲《半句再见》,日前在脸书公开预告影片,短短30秒影片纪录超音波短片及宝宝心跳声,充满温馨母爱。

Hiburan Sat, 4 Aug 2018

Syoknya Street Racing?

Street racing biasanya dijalankan di atas jalan raya, pinggir bandar dan juga di atas lebuhraya. Contohnya, perlumbaan street racing dapat dilihat dalam filem Fast & Furious dan Need For Speed.

Hiburan Sat, 22 Jun 2019

原腾凭电影《乐园》上海勇夺新人影帝

第22届《上海国际电影节亚洲新人奖》原腾首尝影帝滋味!两届影帝陈泽耀秦勇「王见王」同台飙唱。

Hiburan Sat, 2 Mar 2019

Dituduh Playboy, Shahir Mahu Bersemuka Dengan Tukang Fitnah

Semoga pasangan ini dapat melalui onak ranjau ketik bercinta ni…kami di XTRA doakan agar pasangan ini cepat kahwin. Insya Allah…

Events Thu, 15 Nov 2018

Wow! Lebih 20,000 Peminat Banjiri Konsert Guns N Roses Di Surf Beach, Sunway Lagoon

Meriah nya konsert Guns N Roses ni, rugi pula tak pergi

Events Wed, 10 Jul 2019

Get Inside ‘Time Capsule’, The Most Hyped Fashion Event In KL That Got Socialites Talking!

Check out this hype fashion exhibition in KLCC, admission is free!

Hiburan Wed, 10 Jan 2018

Sharifah Sakinah Mohon Maaf

Melalui Insta Stories memohon maaf di atas kesalahannya itu selain menyatakan bahawa dia tidak berniat langsung untuk mengundang kemarahan para peminat

Hiburan Mon, 28 Jan 2019

Anak Mendiang Micheal Jackson Tertekan Dengan Dakwaan Liwat

Dakwaan kes liwat didedahkan menerusi dokumentari Leaving Neverland itu membuatkan Paris kemurungan seterusnya menyembunyikan diri.

| Live TV