Hiburan By: SGMS Faida August 31, 2018 @ 12:45pm

Tahniah! Zizie Ezette Hamil Lagi

Alhamdulillah… Tahniah buat pelakon Zizie Ezette yang bakal menimang cahaya mata baru tak lama lagi.

Isteri kepada Ahli Parlimen Kinabatangan, Datuk Seri Bung Moktar Radin berkongsi berita gembira tersebut di laman Instagramnya, hari ini.

“Gambar keempat akan mengejutkan anda! #stpetersburg #russia #summereurope2018 #threemonthspregnant,” tulisnya di Instagram.

Pelakon berusia 39 tahun ini melahirkan bayi kembar pada Disember 2017 menerusi pembedahan.

Bayi kembar comel pasangan ideal ini diberi nama Aadam Zac Izette dan Aaleph Zeke Izette.

Zizie turut memiliki dua anak angkat Naila Nurjenna, 3, dan Aaric Zayn Izette, setahun.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 2 Aug 2019
Hiburan Mon, 26 Aug 2019
Hiburan Wed, 30 Oct 2019
Hiburan Fri, 11 May 2018

Belum Rancang Tambah Anak, Sabar Ya

Belum tiba masa lagi untuk timing anak

Hiburan Sat, 18 Aug 2018

Bay Bieber Bakal Jadi Bayi Paling Popular Tahun Ini?

Baru-baru ini, Bieber sekali lagi mengumumkan kelahiran bayi comel Bay Bieber di laman Instagramnya. Comel betul!

Events Tue, 12 Feb 2019

Netizen Puji Tindakan Beby Maembong, Lelaki Juga Boleh Pakai Bengkung Ya!

Kalau nak tahu, Beby sebenarnya mempunyai ukuran pinggang sama seperti Allahyarham Saloma tau!

Events Fri, 5 Oct 2018

Kenali Muzik Warisan, UTP Anjur Festival Simfoni Gamelan

Pihak UTP dalam satu kenyataan memaklumkan objektif festival ini diadakan adalah salah satu usaha menggalakkan orang ramai khususnya generasi muda untuk menghargai muzik gamelan.

Hiburan Wed, 2 Jan 2019

Cantiknya Sasqia Dahuri Di Majlis Resepsi…

Semoga bahagia hingga ke Jannah, Sasqia dan suami. Insha Allah…

Hiburan Mon, 30 Sep 2019
Hiburan Wed, 9 Jan 2019

Bapa Aizat Amdan Meninggal Dunia

Al- Fatihah buat Datuk Amdan Bin Hj Mat Din…

| Live TV