Contest By: Alexon October 7, 2019 @ 12:00pm

xtra好康头 | 送你《任贤齐「齐迹」2019云顶演唱》入门票

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 7 May 2018

Eksperimen ‘Jijik’, Pelakon Siri Popular Ditahan

Perkara itu didedahkan selepas bekas pelakon Kanada, Jennifer Kobelt membuat laporan kepada pihak berkuasa New York mengenai eksperimen dilakukan Porter yang mengakibatkannya trauma.

Hiburan Mon, 15 Jan 2018

TERIMA KASIH KEPADA SEMUA? – FARID KAMIL

Kelihatan adik Farid iaitu Fadzil Zahari turut hadir bagi menemani abangnya dalam perbicaraan tersebut. Selain itu, rakan artis seperti Azhan Rani dan Azad Jasmin juga kelihatan bagi memberikan sokongan kepada beliau

Hiburan Mon, 20 Aug 2018

Elfira Loy Sedang Bahagia Dengan Lelaki Misteri?

Viral di media sosial semalam apabila El dilihat memuat naik gambar bersama seorang lelaki di laman instagram miliknya. Siapakah agaknya gerangan lelaki tersebut?

Hiburan Tue, 25 Sep 2018

吸引5千人参与《八度空间嘉年华》 艺人群众共聚庆中秋

《八度空间嘉年华》圆满举行!旗下的艺人、主持人以及网红落力助阵,吸引5500人到场共襄盛举,掀起一波又一波的热潮!

Hiburan Tue, 23 Jul 2019
Hiburan Tue, 21 Aug 2018

Aliff Syukri Terima Teguran Wardina Tapi…

Aliff Syukri meminta agar semua pihak tidak memberi tekanan kepada isterinya kerana dikhuatiri mengundang masalah berat.

Hiburan Wed, 28 Aug 2019

Sikap Senang Percaya Datuk A.Aida Makan Diri

sepandai-pandai tupai melompat, akhirnya jatuh ke tanah juga…

Hiburan Wed, 30 Oct 2019
Hiburan Mon, 9 Apr 2018

Elfira Loy Akhirnya Undur Diri

Justeru itu, El terpaksa mengambil keputusan untuk pulang ke Kuala Lumpur kerana keadaan beliau tidak mengizinkan. Malah, beliau juga terpaksa melakukan pemeriksaan kesihatan di klinik yang berhampiran.

Hiburan Mon, 16 Apr 2018

Joe Flizzow Mohon Maaf Kerana 16 Baris, Publika Sesak Teruk!

16 Baris merupakan kolaborasi antara Kartel Records dan Rocketfuel Entertainment yang menghimpunkan artis-artis hip hop dan telah mendapat tontonan lebih 100k  menerusi platform digital Youtube mereka

| Live TV