Hiburan By: Asrul Haliff November 18, 2019 @ 12:30pm

Apink Naeun Got Plastic Surgery, Again?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 28 Sep 2019
Events Mon, 23 Mar 2020
Hiburan Mon, 9 Apr 2018

Siti Aafiyah Satukan Dato’ Siti Nurhaliza Dengan Bekas Isteri Dato’ K

Dalam ruangan caption tersebut,  Dato’ Siti menyatakan beliau sangat hati menerima kunjungan bekas isteri Dato’ Khalid itu. Beliau juga mendoakan agar mereka sekeluarga sentiasa di berkati

Hiburan Tue, 9 Oct 2018

黎瑞恩郑嘉颖「携手」1208来马开唱

90年代香港著名女歌手黎瑞恩和视帝郑嘉颖,将于12月8日携手来马开唱!

Hiburan Fri, 13 Dec 2019
Hiburan Tue, 4 Sep 2018

Alvin Wong Mengaku Terima Impak ‘Lain Macam’

Dalam kumpulan itu ada hampir 15 orang dan hanya dua orang berbangsa Cina. Dari situ saya belajar fasih berbahasa Melayu. Kalau nak diikutkan, dulu saya lebih fasih

Hiburan Thu, 10 Oct 2019
Hiburan Fri, 20 Sep 2019

Stail Hijab Makin ‘Wow’, Neelofa Curi Tumpuan Dunia!

Saya tahu, jika saya mengenakan tudung dengan gaya normal, saya sukar diterima di sana. Atas sebab itu…

Hiburan Mon, 19 Nov 2018
LIFESTYLE Sun, 22 Jul 2018

Remaja Ini Kongsi Pengalaman Suka Duka Kerja Tengah Laut

Kalau ada kapal tangki lain ingin membeli minyak di tengah laut, kami akan pergi ke kapalnya, pasangkan host dan salurkan melalui bankernya. Memang mencabar tetapi seronok. Kalau kerja banyak, baju memang jadi hitam legamlah.

| Live TV