Hiburan By: Salma Syahbuddin October 15, 2019 @ 11:56am

Edit Gambar Biarlah Berpada-Pada, Masya Mashitah Jadi Bahan Lawak Netizen

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 20 Aug 2018

Rashidi- Vanidah Imran Bawa Haluan Masing-Masing?

Memetik laporan portal hiburan Mstar, Vanidah atau Vee memberitahu dia enggan mengulas gosip berkenaan kerana tidak mahu memanjangkan isu.

Hiburan Mon, 15 Apr 2019
Hiburan Mon, 9 Sep 2019

人气韩团GOT7世界巡演2020席卷大马!

JYP Entertainment日前透过官方网站公开GOT7巡演最新日期,而马来西亚正式宣布被列入为巡演站之一!

Hiburan Fri, 22 Feb 2019

Hanya Sampaikan Cerita, Drama Band Tiada Niat Cetus ‘Drama’

Drama Band sedia terima kritikan daripada netizen. Dalam masa sama, mereka memohon maaf kepada mana-mana pihak yang terasa.

Events Thu, 24 Oct 2019

陶晶莹来马开唱差点跟老公闹离婚?自称是大马天后

出道29年的陶晶莹去年底在台北首次举办大型售票演唱会,深受各界好评;而事隔20年她宁愿舍弃《金马奖》也要来马开唱,更自爆为大马场差点跟老公闹离婚!

Hiburan Tue, 9 Jul 2019

Sunting Gambar Lama Dengan Bekas Suami, Bella Dally Naik Angin?

Bella Dally meluahkan rasa kecewa apabila gambar perkahwinan dengan bekas suami, Nazim Othman digunakan dalam sebuah drama terbitan JS Pictures Sdn Bhd milik Sheila Rusly.

Hiburan Sat, 19 Jan 2019

Nubhan Dapat Anak Kedua, Tahniah!

Dr Afifah Hidayah Tawfek, Isteri Nubhan Ahmad selamat melahirkan bayi lelaki yg comel seberat 3.40kg

Hiburan Mon, 23 Apr 2018

People Believe That This South Korean Mum and Dad are Idols

Their daughter looks like she could be a child actress too.

Hiburan Sun, 6 Jan 2019

‘Isteri Meroyan Setiap Kali…’ Tauke Jambu Nafi Cerai Isteri Guna WhatsApp

Semoga ada penyelesaian terbaik antara Tauke dan Yaya…

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

Akhirnya Isteri Pertama Amar Buka Cerita…

Dedah kisah sebenar di laman instagram…

| Live TV