Hiburan By: Alexon October 17, 2018 @ 12:30pm

克里斯普瑞特童年照「撞脸鬼娃恰吉」

好莱坞男星克里斯普瑞特(Chris Pratt)过去多以英雄、帅气形象示人,没想到近日他在IG上曝光一张童年照。

他在发文中向粉丝开玩笑抱怨,称非常「谢谢」姐姐帮自己组了这张图片,也非常「谢谢」哥哥嫂嫂发现到照片中的他,长得与鬼娃恰吉非常像。「这雪上加霜的爱及笑,是我们普瑞特家的乐趣,我真的很爱你们!」

(图/翻摄自 @克里斯普瑞特 推特)

照片中,只见小克里斯普瑞特身穿牛仔吊带裤,搭配红蓝相间的横条纹长袖上衣,加上过耳长发,及笑开怀的神情,除了当时他的手是交叠放在腿上,并没有拿任何武器外,他全身上下的造型几乎与旁边的鬼娃恰吉一模一样。

(图/翻摄自 @克里斯普瑞特 IG)

不少网友看了也纷纷笑言「根本就是双胞胎」、「这也太好笑了吧」、「到底哪一个是你」意外掀起不少热议,笑翻众人。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

 

ETtoday/文(责编阿乐神)

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 25 Jul 2019

#ThrowbackThursday Produce X 101 Moments that Disintegrated Our Wigs and Left Us Gagged Part 1

This post is dedicated to the post-Produce X 101-depressed out there.

Hiburan Wed, 11 Sep 2019

Kylie Jenner Tampil Bogel Sambil Dipeluk Kekasih Hati?

Wow! Yang penting Kylie Jenner selalu letopssss!

Hiburan Tue, 26 Dec 2017

张祖诚比赛唱一半中断!全场评审傻住

大马创作歌手张祖诚在24日播出《不凡的改变》中,致敬周蕙《好想好好爱你》,他的微醺嗓音,让所有评审包括原唱周蕙都按铃通过。没想到当最后一位评审按铃,全场灯亮时,张祖诚却突然停下来傻笑,引起现场一片惊呼。

Hiburan Tue, 27 Nov 2018

Kontroversi Libatkan Forteen, Izzue Nafi Itu Bukan Gimik

Jangan tuduh bukan-bukan okay, tak baik!

Hiburan Wed, 21 Aug 2019

Selepas Rossa, Afgan Pilih Penyanyi Malaysia?

Saya harap impian dapat jadi kenyataan tidak lama lagi…

Hiburan Tue, 12 Feb 2019

Uqasha Senrose Kongsi Rahsia Kulit Sihat Dengan Peminat

Saya seorang yang amat berhati-hati sebelum melibatkan diri dalam sesebuah produk kecantikan…

Events Fri, 7 Jun 2019

#DramaRaya2019 : Kasih Ibu Membawa Ke Syurga Dalam Batik Zakiah

Dugaan yang datang silih berganti ini adalah pengajaran bagi kita dalam menempuhi liku-liku kehidupan

Hiburan Wed, 14 Nov 2018

Zaibo Meninggal Dunia

Al-Fatihah…

Hiburan Wed, 11 Dec 2019

Intan Najuwa Bengang Dengan Netizen!

Jaga tepi kain sendiri dah lah ye!

Hiburan Fri, 1 Mar 2019

‘Karakter Shuib Dan Ajak Lebih Kurang, Jadi…’ -Fizie Hot FM Puji Sikap Profesional Shuib

Best kan bila dapat rakan kerja yang ‘masuk air’? Syok habis!

| Live TV