LIFESTYLE By: Asrul Haliff September 18, 2019 @ 12:13pm

Realizing Industry 4.0; Bosch Celebrates Its 100 Years in SEA

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Wed, 27 Mar 2019

Hilton is Having a Special Southeast Asia April Sale!

All Hilton hotels across South East Asia are on discount!

LIFESTYLE Wed, 13 Feb 2019

Here’s a Full Itinerary for a Wonderful Weekend in Johor Bahru

There are so many fun things to do in JB but people just don’t know it….yet.

Automobile Wed, 14 Mar 2018

苹果无线充电底座终于要来了!

无线充电这项技术对于众多安卓手机来说已经不新鲜了,但是对于苹果手机用户来说,却是个「新技术」。对于不少手握iPhone 8、8 Plus以及X的用户来说,他们都在苦等苹果一样神器,那就是AirPower无线充电器,到底它会在何时上市开卖呢?

TECH Sat, 19 May 2018

Anda Kini Boleh Memuat Naik Instagram Stories Secara Pukal Di Instagram

Buat masa ini, kemaskini terbaru Instagram ini hanya tersedia untuk aplikasi Android sahaja namun ia dijangka akan menemui pengguna iOS pada masa terdekat.

TECH Thu, 12 Sep 2019

Dron Kargo Bakal Cipta Evolusi dan Tercatat Malaysia Book of Records (MBOR)

Dron Kargo Bakal Cipta Evolusi Terbaharu Dalam Sejarah Penghantaran Barang Negara

Fab Foodies! Sun, 1 Apr 2018

5 Kebaikan Amalkan Chia Seed

Salvia Hispanica, atau yang lebih dikenali lagi sebagai biji chia atau chia seed bukan sahaja tumbuhan berbunga tetapi penuh dengan kebaikan. Nak tahu apa kebaikannya jom baca

TECH Mon, 20 Jan 2020

Cara Aktifkan “Secure Folder” Pada Peranti Samsung

Khusus untuk pengguna peranti Samsung terkini sahaja, Tahukah anda bahawa peranti Android tersebut dilengkapi dengan fungsi “Secure Folder” yang mana boleh digunakan untuk menyembunyikan aplikasi dan fail sulit anda. Kepada yang masih belum tahu caranya, […]

LIFESTYLE Wed, 17 Oct 2018
LIFESTYLE Sun, 11 Mar 2018

每天1颗蛋竟会延长「眼睛寿命」?

超级跌破眼镜! 3C产品已如病毒般肆虐着每个地球人,且大马人平均每天花费大约9小时用桌面和移动屏幕上,如此可怕的数据让民众急于借饮食补充叶黄素和玉米黄素,不过专家首推的「护眼食材」竟然不是菠菜或玉米,这到底是怎么一回事呢?

LIFESTYLE Wed, 20 Nov 2019

Anak Kedua Lebih ‘Nakal’ Dari Anak Sulung Betul Ke?

Ha.. betul ke tak ini hanyalah kajian , jangan diambil serius pula ye

| Live TV