| Azar Azmi

Trending Tue, 24 Nov 2020
Filem Thu, 12 Mar 2020

[VIDEO] Kasih Ibu Membawa Ke Syurga, Babak Dalam Drama Maaf Tak Indah Meruntun Jiwa

Tidak dinafikan sejak akhir-akhir ini drama adaptasi novel semakin mendapat tempat di hati penonton. Dilihat seringkali mengetengahkan jalan cerita mengenai realiti kehidupan dan pengajaran maka, tidak hairanlah setiap naskhah yang dibentangkan berjaya mencuri perhatian. Terbaharu, […]

Trending Fri, 28 Feb 2020

“Ego, Cerebral Palsy Dan Keguguran”- Angkat Isu Rumah Tangga, Drama Maaf Tak Indah Main Emosi Netizen

Masalah rumah tangga dalam sesebuah perkahwinan bukan lagi sesuatu yang dikira sebagai”taboo”. Isu seperti penderaan fizikal dan mental, poligami, nafkah zahir dan batin, kesuburan merupakan antara masalah rumah tangga yang sering menjadi topik dan bualan […]

Hiburan Fri, 14 Feb 2020
Hiburan Sun, 1 Dec 2019
Hiburan Thu, 25 Apr 2019
Hiburan Thu, 4 Apr 2019

“Itu Bukan Bodoh, Itu Taat Secara ‘Mengkhinzir’ Buta, Watak Aisyah Dalam Nur 2 Dihentam Netizen

Dilabel “taat mengkhinzir buta’, watak Aisyah dalam Nur 2 buat netizen geram!

Filem Wed, 3 Apr 2019

Nur 2 is Finally on Air with More Drama and Controversies!

How will things turn out for Ustaz Adam and Nur this time?

Hiburan Fri, 8 Mar 2019
Hiburan Tue, 22 Jan 2019

Siapa Agaknya Si Fatimah Gila Ni?

Yang penting, Clap! Applause! Clap! Applause

| Live TV