Hiburan By: SGMS Enal August 10, 2018 @ 11:23am

Sportingnya Aeril Zafrel Jadi Model Mascara

Boleh dikira berapa ramai suami yang sudi menjadi model untuk produk yang dikeluarkan oleh si isteri. 

Boleh dikira berapa ramai lelaki yang sudi menadah wajah yang handsome untuk di contengkan dengan kosmetik.

Perkongsian dari IG Aeril Zafrel telah mendapat 59,898 likes dimana Wawa menggunakan Aeril untuk menjadi model produk mascara

“sekali lagi aku jadi model untuk produk mascara dia plak…hmmm .tak pelah yg penting kita support apa yg isteri kita buat, barulah dia semangat nak berniaga…slide ke kanan nak tengok hasilnya..ada yg nak tester??
@wawacosmeticshq 
@wawacosmeticshq

 

Dan inilah hasilnya ye selepas di makeupkan oleh Wawa Zainal

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Sat, 2 Mar 2019
Hiburan Mon, 29 Jul 2019

Jasper Supayah Lega.

Apa yang lega tu?

Hiburan Fri, 20 Sep 2019
Hiburan Fri, 23 Feb 2018

‘DEY DEY’ LAHIR SELEPAS ‘NEY NEY’

Shiera, 42, isteri kepada pelakon Zulkifi Azahari atau Ijoy, 42 tidak mahu ketinggalan berkongsi detik kegembiraan menyambut Dey Dey melalui Instagramnya sebaik sahaja keluar daripada bilik pembedahan.

Fab Foodies! Mon, 20 May 2019

The Amazing Ondeh-Ondeh Muffin is Back in Starbucks + New Desserts

You can break fast with a quick bite from Starbucks when you’re on-the-go.

Hiburan Wed, 27 Feb 2019

“I Gave Him Another Chance, But…” – Bella Astillah on Husband Aliff Aziz’s Infedility

Someone spotted Aliff Aziz and co-actor Oktavia Manrose getting steamy in a club, and sent 3 recordings to wifey Bella Astillah!

Hiburan Wed, 15 Jan 2020
Hiburan Thu, 19 Dec 2019

Dato’ Fazley Yaakob Dimalukan?

Orang berbudi kita berbahasa. Hormatilah privasi orang kalau nak ambil gambar sekalipun.

Automobile Tue, 24 Dec 2019
LIFESTYLE Wed, 5 Dec 2018

Petua Hilangkan Bau Durian Dalam Kereta

Tak nak pening kepala lagi hilangkan bau durian dalam kereta apa kata cuba tips ini

| Live TV