Hiburan By: Alexon December 31, 2019 @ 4:30pm

《叶问4:完结篇》上映10天蝉联票房冠军宝座!

黄金组合导演叶伟信、动作指导袁和平、监制黄百鸣及「宇宙最强」甄子丹联手打造的2019巨制电影《叶问4:完结篇》冲出中文电影票房纪录,连续10天荣获大马票房冠军再创新纪录!

叶问4 马来西亚 中文电影 票房纪录 冠军宝座

(图/Ram Entertainment)

深受大家爱戴的《叶问4:完结篇》在短短10天内,持续的获得了好评成为年度话题性中文电影;作为叶问系列最后一部,许多影迷心中都有百般的不舍,且经典台词「我要打十个」已深深烙入了每一位的心中。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻《八八六十事》[点击观赏]

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 3 Sep 2019

Fasha Sandha Mengandung Lagi?

Betul Ke Fasha Sandha Mengandung?

Hiburan Sun, 1 Sep 2019

大马歌手「马来犀鸟」刘思延登《声林2》红椅!萧敬腾放话:期待抓到她缺点

《声林之王2》日前播出第二集,来自马来西亚的暖声新人Suzanne刘思延势如破竹,以改编偶像周杰伦的《彩虹》惊艳全场,成功获得评审导师们的青睐。

Hiburan Thu, 24 Jan 2019

Majlis Kahwin Berkonsepkan Kampung Di Rumah Pengantin Lelaki

Tak sabar nak menunggu majlis kahwin di rumah pengantin lelaki

Hiburan Tue, 23 Oct 2018

演了大鸟50年! 85岁的他宣布从《芝麻街》退休

《芝麻街》为相当知名的儿童教育电视节目,尤其当中许多布偶深受大小朋友喜爱,现在扮演「大鸟」长达50年的资深演员Caroll Spinney 宣布退休,节目于官方推特感谢他的付出,为小朋友带来许多欢笑和美好回忆。

Hiburan Sat, 5 May 2018

Lee El was Once So Broke, She Could Only Afford a Cup of Tea

It was tough for her before acting in Goblin and Hwayugi.

Hiburan Wed, 3 Apr 2019

Ketepi Kerjaya Peguam, Sangeeta Tak Pernah Menyesal Jadi Pelakon

Pelakon utama Adiwiraku ini juga bakal berangkat ke New York untuk mengikuti kursus pendek tak lama lagi. Good luck Sangeeta!

Hiburan Sat, 27 Oct 2018

‘You Come First’ Buah Tangan Terbaru Zak Abel

Wow! Penyanyi Zak Abel membuat kemunculan istimewa di One Utama, hari ini bersempena dengan pelancaran single berjudul ‘ You Come First’ kolaborasi bersama penyanyi rap, Saweetie. Dalam persembahan yang berlangsung di ruang legar One Utama […]

Hiburan Mon, 3 Dec 2018
Hiburan Mon, 19 Nov 2018

‘Jangan Tunggu Lama-Lama’, Pesanan Bekas Suami Fasha Sandha Curi Tumpuan

Jejai turut mendoakan ikatan pertunangan itu mengecapi kebahagiaan hingga ke jenjang pelamin. Insya Allah…

Hiburan Mon, 22 Jan 2018

《万千星辉颁奖典礼2017》王浩信唐诗咏夺视帝后

TVB《万千星辉颁奖典礼2017》昨晚(21日)在香港将军澳电视城举行;视帝由大热门之一王浩信凭《踩过界》“盲侠”一角获得,视后则是由曾提名7次该奖项的唐诗咏首次夺得宝座。

| Live TV