| Lagu

Hiburan Fri, 12 Jul 2019

Terima Kasih Slash! Dedikasi Lagu Baru Buat Anggota Bomba

Terima kasih Slash kerana dedikasikan lagu ini buat anggota bomba kita!

Hiburan Thu, 11 Jul 2019
Hiburan Tue, 9 Jul 2019

‘Kenapa Malu Dik’- Aishah Dedah Muka Pemfitnah

Cukup ke sekadar minta maaf direct sedangkan you dah jatuhkan maruah?

Hiburan Fri, 21 Jun 2019

‘Hairan Raihan Bila Jumpa Jihan’- Netizen Puji Nyanyian Bersahaja Raihan, Jihan

Siapa yang tidak kenal dengan kumpulan nasyid popular, Raihan kan? Kumpulan lagenda yang mengangkat irama nasyid ini pernah mencetuskan fenomena pada tahun 90-an malah masih kekal diminati sehingga kini. Baru-baru ini, kumpulan Raihan teruja dapat […]

Events Thu, 20 Jun 2019
Hiburan Fri, 7 Jun 2019

Elak Bersedih Di Pagi Raya, Aizat Sambut Syawal Di Sabah

Arwah pernah melaburkan wang RM100,000 untuk menghasilkan album sulung, Percubaan Pertama yang memuatkan lagu popular, Hanya Kau Yang Mampu pada 2008.

Hiburan Wed, 22 May 2019

Pergh…Kumpulan Slash Ada Lagu Barulah!

‘Dan Leburkanlah’ dicipta sepenuhnya oleh pemain gitar Slash, Joe.

Hiburan Tue, 21 May 2019

Kalau Jadi BBNU, Siti Nurhaliza Pilih Naim Daniel!

Wow, mesti happy habis kan Naim. Terbaiklah!

Hiburan Sat, 18 May 2019

Aizat Amdan Cipta Lagu Untuk Arwah Ayah

Aizat Amdan sedih selepas pemergian bapa tercinta pada bulan lalu masih terkesan pada dirinya.

Hiburan Fri, 10 May 2019

Peminat Sebak Dengar Kolaborasi Raihan-Alif Satar Dalam ‘Sesungguhnya 2019’

Alhamdulillah abang-abang Raihan atas peluang ini. Akan saya ingat sampai bila-bila…

| Live TV