| tips cantik

Oh Lawa Thu, 3 Jan 2019

Inilah Urutan Yang Betul Bagi Pemakaian Produk Penjagaan Kulit Muka & Makeup

Jika dipakai dengan betul, lagilah seri muka anda terserlah.

Oh Lawa Thu, 4 Oct 2018
Oh Lawa Mon, 20 Aug 2018
Oh Lawa Sun, 22 Jul 2018

5 Kesilapan Penggunaan Foundation Yang Boleh Buat Jerawat Anda Jadi Lebih Teruk

Foundation memang boleh cover kecelaan tapi ada caranya.

Oh Lawa Wed, 4 Jul 2018
Oh Lawa Wed, 30 May 2018

7 Cara Mudah Yang Artis K-Pop Gunakan Untuk Nampak Lebih Menarik

Kalau anda nak jadi cantik seperti artis K-Pop, inilah apa yang anda kena buat.

Featured Wed, 23 May 2018

Minyak Argan Penting Untuk Kulit Muka, Tapi Anda Tahukah Apa Fungsinya?

Minyak ini adalah kandungan penting di dalam banyak produk kecantikan sekarang.

Featured Fri, 18 May 2018

Pemilihan Makanan Dan Produk Bebas Kimia, Rahsia Amalan Kecantikan Wanita Timur Tengah

Meskipun keadaan cuaca negara Timur Tengah bersuhu panas, namun ia sedikitpun tidak menghalang mereka menjaga kecantikan diri.

Oh Lawa Thu, 15 Mar 2018

7 Tips Kecantikan Menggunakan Madu Asli. Mudah Dan Murah!

Dah lah sedap dimakan, madu juga sangat berguna dalam menyembuhkan masalah kulit serta rambut!

Featured Wed, 14 Mar 2018

12 Tips Makeup Untuk Wanita Yang Bercermin Mata

Kebanyakan orang yang rabun mesti memilih untuk memakai contact lens daripada pakai cermin mata.

| Live TV